Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartek19877

Omega Skeleton Tourbillon Co-axial

Rekomendowane odpowiedzi

post-23198-0-52787400-1331370942.jpg

 

Nowa Omega z centralnie umieszczonym tourbillon-em z wychwytem współosiowym.

Mechanizm składa się z 320 części. Nowością jest również zastosowana sprężyna balansu od jednej z najlepszych manufaktur na świecie Breguet. Zegarek jest limitowany w ilości 18 sztuk na świat. Jej wygląd robi wrażenie nie ? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i to jest Zegarek ! Piękna maszyna ! Wzroku oderwać od niego nie sposób! 18 sztuk tylko ? Cena pewnie też ciekawa jak i sam zegarek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega poszybowała wysoko. 


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiekna.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega. Piękny zegarek. Pozdrawiam wielbicieli tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega poszybowala troche wysoko z tym modelem.

Fajny bo fajny ale to moim zdaniem wychodzi troche poza granice

stylu marki Omega,

choc na 18 sztuk to mogli sobie pozwolic.

Dla mnie Omega jest nie ukrywam ulubiona firma,

ale szanuje ja za utrzymanie swojego stylu.

Mam nadzieje ze to taki jeden wyskok w bok.

 

Bo gdyby Omega poszla taka droga jak poszedl Zenith to nie..

 

W kategorii tourbillon moze miala by jakies szanse na zajecie

dostojnego miejsca.

 

Ladny model ogolnie podsumowujac, ale nie kupilbym nie dlatego

ze pieniadze ale dlatego ze styl. (ta koperta nie ladnie skomponowala sie z

tarcza).


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie podoba.jest B O S K A !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda bardziej podobają mi się zegarki typu open heart niż skeletony, ale muszę powiedzieć, że ten model Omegi jest wyjątkowo ładny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obama, Putin, Gates, Murdoch i może jeszcze parę osób /Królowa Angielska raczej tego nie założy/, ma szansę na ten zegarek - moim zdaniem. Zegarek niesamowity - chciałbym go tylko zobaczyć "na żywo" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obama, Putin, Gates, Murdoch i może jeszcze parę osób /Królowa Angielska raczej tego nie założy/, ma szansę na ten zegarek - moim zdaniem. Zegarek niesamowity - chciałbym go tylko zobaczyć "na żywo" :D

 

Widziałem na żywo tylko pierwszą wersję. Powiem krótko - szok, powaliła mnie na kolana , nie można oderwać oka od obracającej się klatki tourbillionu :) Cena również mnie powaliła ok.300 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obama, Putin, Gates, Murdoch i może jeszcze parę osób /Królowa Angielska raczej tego nie założy/, ma szansę na ten zegarek - moim zdaniem. Zegarek niesamowity - chciałbym go tylko zobaczyć "na żywo" :D

 

Raczej bym się z Tobą nie zgodził. Wbrew pozorom takie zegarki kupują głównie osoby, o których nie słyszymy. Celebryci, politycy i osoby z pierwszych stron gazet noszą dobre zegarki bo otrzymały je w prezencie lub kazał im człowiek od wizerunku. Naprawdę wyjątkami są ludzie noszący i kupujący je świadomie.

 

Takie zegarki jak ten raczej lądują w kolekcjach.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym się z Tobą nie zgodził. Wbrew pozorom takie zegarki kupują głównie osoby, o których nie słyszymy. Celebryci, politycy i osoby z pierwszych stron gazet noszą dobre zegarki bo otrzymały je w prezencie lub kazał im człowiek od wizerunku. Naprawdę wyjątkami są ludzie noszący i kupujący je świadomie.

 

Takie zegarki jak ten raczej lądują w kolekcjach.

 

Oczywiście myślałem o prezentach. Musi być wyjątkowy i niepowtarzalny jako wzór. Gdyby zrobiono 20 tysięcy sztuk, to nie był by już takim magnesem. I byłby duuuużo tańszy - tylko jak wówczas sprzedać drogo wszystkie inne modele???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.