Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Dom Aukcyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jest już zbyt późno, aby ktoś z poza Warszawy mógł w tym wziąć udział albo chociażby popatrzeć na eksponaty, ale chyba warto o tym wiedzieć, że istnieje ?Dom Aukcyjny Jubiler 24H?, który w dniu dzisiejszym organizuje w Wielkiej Sali Balowej Hotelu Sheraton II doroczną świąteczną aukcję luksusowej biżuterii i markowych zegarków ;) . Dowiedziałem się o tym przypadkowo i byłem zaskoczony tym, że taki ?dom? istnieje ? na forum chyba nigdy nie było na ten temat żadnych informacji.

 

W przypadku gdyby ta informacja była w złym miejscu proszę 'moda' o zrobienie porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierasz się ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie ;) Dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj i jest już zbyt późno na zmianę niedzielno/rodzinnych planów. Szkoda. Pełna informacja i katalog 'przedmiotów' są zamieszczone na Ich stronie internetowej. Działają chyba od 2008 roku, a my chyba nic o tym nie wiemy - teraz już wiemy :) Jest wystawionych kilka zegarków, a nawet jeden damski z wyjątkowo nie małym lecz malutkim kalibrem - oczywiście JLC !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooooo jaka ciekawa aukcja, odrazu widac pewnego rodzaju jubilerskie podejście do zegarmistrzostwa, złoto i kamyki to jest to, prawdziwy smakołyk to VC z kwarcem w środku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.