Skocz do zawartości

Ogłoszenie

RELACJE FILMOWE - X Jubileuszowe Spotkanie Klubu

Na około tydzień lub dwa wyłączamy definitywnie tapatalk na forum.

Aktualizacje statusu

Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

facebook

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ricardo216

ricardo216

po prostu lubię :)

• Użytkownik
  • 2720 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 12:18

Koledzy, mam pytanie i chyba to najlepsze miejsce by je wrzucić- czy jest możliwość wyłączenia u siebie facebooka.
Nie byłem fanem nk, ale to co się teraz z tym dzieje to jakaś masakra i wchodząc często na moje ulubione forum
nie chcę za każdym razem oglądać reklamy tego czegoś, nie interesuje mnie to- to jest jakiś sponsor???
Jest jakaś możliwość, jeśli sam korzystam z jednego kompa, aby to wyłączyć, czy też za każdym nowym wejściem muszę to na nowo zamykać :)
  • 0

#2 Taktic

Taktic

Nie nakręcam po alkoholu

• Użytkownik
  • 5158 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 12:23

A klikałeś na ten mały krzyżyk w prawym górnym rogu okienka facebooka?
  • 0

#3 ricardo216

ricardo216

• Użytkownik
  • 2720 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 12:44

A klikałeś na ten mały krzyżyk w prawym górnym rogu okienka facebooka?

No proszę Cię, informatyka nie jest moją mocną stroną, ale bez przesady :) - wtedy zamykam tylko na chwilę.
Coś tam porobię, wchodzę znów na forum i znowu (to coś) na pół strony się wyświetla- chodzi mi o to czy jest możliwość na stałe to wyłączyć/zamknąć
  • 0

#4 Taktic

Taktic

Nie nakręcam po alkoholu

• Użytkownik
  • 5158 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 12:51

Hmm... mnie kliknięcie w ten krzyżyk wyłącza prawą kolumnę na stałe. Wczoraj wyłączyłem, dzisiaj nie mam. Przeglądarka Firefox, nie wiem o co chodzi.. może coś w ustawieniach cookies przeglądarki?...
  • 0

#5 tarant

tarant

[LX]CDII

• Moderator
  • 8931 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 12:52

A czy za wami tez chodzi Facebook ? Mam na myśli jego niemal każdorazową obecność wśród listy przeglądających stronę. Czy można jakoś przed nim uciec :) ?
  • 0

#6 malarz84

malarz84
  • Użytkownik
  • 164 postów
  • Gadu-Gadu: 10169622

Napisano 03 marzec 2011 - 13:07

Ja podczas logowania wybieram zawsze "zapamiętaj mnie". Po zalogowaniu zamykam okienko i nie ma go. Wyłączam i włączam maxthona i okienka nadal nie ma. Zauważyłem, że kiedy się wyloguje i zaloguje to okienko pokazuje się znowu.
  • 0

#7 tarant

tarant

[LX]CDII

• Moderator
  • 8931 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 13:11

Dalej tutaj jest :):

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
2 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

• tarant,
  • Facebook,
  • malarz84

• 0

#8 ricardo216

ricardo216

• Użytkownik
  • 2720 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 13:12

Hmm... mnie kliknięcie w ten krzyżyk wyłącza prawą kolumnę na stałe. Wczoraj wyłączyłem, dzisiaj nie mam. Przeglądarka Firefox, nie wiem o co chodzi.. może coś w ustawieniach cookies przeglądarki?...

Może tak być- teraz jeszcze raz sprawdzałem, jak tylko wyszedłem i wszedłem, było ok, ale wyłączyłem kompa i pojawił się znów w całej okazałości

A czy za wami tez chodzi Facebook ? Mam na myśli jego niemal każdorazową obecność wśród listy przeglądających stronę. Czy można jakoś przed nim uciec :) ?

No właśnie dlatego mnie to tak wkurza- nie dość, że wszędzie gadają o nim i już mnie to osłabia, wchodzę na forum- pojawia się pół strony reklamy, gdzie wejdziesz cały czas jest wśród przeglądających, loguję się do forum, to wyskakuje: "zaloguj się z konta facebook" albo coś w tym stylu.
Ludzie, przecież to można się okopać, dlatego to badziewie mnie tak denerwuje. A później jeszcze wchodzę na zwykłą pocztę i tam mam wiadomość, którą ktoś podobno do mnie od nich wysłał, choć konta tam nie mam i mieć nie będę(ciekawe skąd mają mojego maila :) :) :) ), bo nie potrzebuję się na kolejnym portaliku towarzyskim rejestrować
  • 0

#9 shadow

shadow
  • Użytkownik
  • 137 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 18:08

Koledzy, mam pytanie i chyba to najlepsze miejsce by je wrzucić- czy jest możliwość wyłączenia u siebie facebooka.
Nie byłem fanem nk, ale to co się teraz z tym dzieje to jakaś masakra i wchodząc często na moje ulubione forum
nie chcę za każdym razem oglądać reklamy tego czegoś, nie interesuje mnie to- to jest jakiś sponsor???
Jest jakaś możliwość, jeśli sam korzystam z jednego kompa, aby to wyłączyć, czy też za każdym nowym wejściem muszę to na nowo zamykać :)

Jeżeli oglądasz forum za pomocą przeglądarki Chrome polecam rozszerzenia: disconnect oraz adblock - pozbędziesz się facebooka całkiem :)

Do innych pewnie mozna podobnie kombinowac.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych