Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dar_pi

Dobry zegarmistrz w Białymstoku - szukam.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję sprawdzonego zegarmistrza w Białymstoku, który mógłby przywrócić prawidłowy chód mojemu zegarkowi DOXA (lata 40).

Poczciwa "babcia" jak ją pieszczotliwie nazywam diabelnie spieszy (kwadrans na dobę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p. Krzysztof Kasperiuk

 

ul. Suraska 1

 

Mogę śmiało polecić, choć czasem trzeba poczekać trochę na naprawę.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p. Krzysztof Kasperiuk

 

ul. Suraska 1

 

Mogę śmiało polecić, choć czasem trzeba poczekać trochę na naprawę.

 

Dzięki serdeczne za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj odebrałem zegarek z zakładu przy ulicy Suraskiej. Jestem bardzo zadowolony i polecam Pana Krzysztofa z czystym sumieniem. Przegląd trochę potrwała ale był warto.

Pozdrawiam

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy w Białymstoku ktoś korzystał z usług innego zegarmistrza niż Pan Kasperiuk?

 

Ja szukam alternatywy dla powyższego, dlatego proszę o jakiś komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy w Białymstoku ktoś korzystał z usług innego zegarmistrza niż Pan Kasperiuk?

 

Ja szukam alternatywy dla powyższego, dlatego proszę o jakiś komentarz.

A z ciekawości można wiedzieć dlaczego szukasz alternatywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stolicy Podlasia, bardzo sensowny i jak dotąd niezawodny jest zegarmistrz, który ma swój punkt w D.H. Central. Dokładnie - na klatce schodowej, pomiędzy parterem, a pierwszym piętrem. Serwisuje wszystkie moje kolejne zegarki (wiekowe, wszystkie z naciągiem manualnym). Od lat chodzi do niego cała moja rodzina.
Przykładowo wymiana tarczy, sprzedaż i zamontowanie szkiełka pleksi, przegląd i konserwacja mechanizmu kosztowała 30zł. Tego samego dnia odebrałem sikora.

Niedawno zacząłem poważniej traktować własną pasję z kolekcjonowaniem zegarków, więc nie wiem na ile moje zdanie może się przydać. Ale ten Pan nigdy mnie jeszcze nie zawiódł.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, Sorki ,ale rozbawiłeś mnie tym komentarzem. Za 30 :) to szkiełko same wstawisz To on za darmo tam pracuje?To pochwal się jaki zegarek tam robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlodek, słowo honoru. :) Akurat tutaj był stary Wostok na 17 kamieniach, jeszcze po moim dziadku. Dla ścisłości, bo mogło zabrzmieć, jak by w cenie dał mi nową - identyczną tarczę znalazłem na allegro sam ją sobie ogarnąłem. 

W przyszłym tygodniu chcę do niego pójść ze sporym remontem, czekam teraz na części z allegro - zdam relację.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję temat, pan w D.H. Central ma tam jeszcze swój punkt? Czy poza panami z D.H. Central. i z Suraskiej 1 można jeszcze kogoś polecić w Białymstoku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku praktyki ODRADZAM zegarmistrza z DH Central. Dałem mu za ostatnim razem Pobiedę od Kirowa, w doskonałym stanie, którą dał mi mój tata - i gość mi na maksa porysował tarczę. Załamka, bo to był prawie nos. 
Nadal uważam, że to bardzo sympatyczny gość, życzę mu dobrze, ale już do niego nie pójdę. Słyszałem od poznanego niedawno kolekcjonera z Wasilkowa, że Białymstoku godny polecenia jest pan Robert - bodaj z ulicy Mickiewicza. Sam w sumie mam z czym do niego iść, więc złapię ten kontakt i podeślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to daj znać jak co. 

coś mi się pomyliło z Mickiewicza.

 

ul. Kardynała Wyszyńskiego 15, za technikum metalowo-drzewnym. Na szyldzie napisana jest ponoć naprawa aparatów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze korzystał z usług Pana Roberta z Wyszyńskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzstam regularnie :). Mogę z czystym sumieniem polecić. Polecam też pana Zdzichowicza na Sienkiewicza. Według mnie to najlepsi w bialymstoku fachowcy.


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odświeżenie informacji o zegarmistrzach kolegów z Białegostoku. Jak z czasami napraw? Będę około 2 tygodnie w Polsce i chcę przegląd /naprawę wiekowego Atla ntica po moim staruszku. Numer telefonu byłby bardzo pomocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.