Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

amroziuk

Chcesz wiedzieć jakie zegarki noszą piloci Wojska Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga Tajemnica Wojskowa :!: :!: :!:

 

"Departament Dostaw Uzbrojenia i Sprzętu Wojskowego MON, ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę zegarków ręcznych pilota typu longines conquest chronograph model L1,616,3,15,6 w ilości 220 szt.

Wadium - 49 500 zł."

(Przetarg już nie aktualny - link http://www.uzp.gov.pl/biulety/1999/97/97_5881.html )

 

Ciekawy jestem ile z tych zegarków naprawdę "lata" a ile świeci na nadgarstkach sztabowców :wink:

 

AM

 

PS

Szukałem fotek tego konkretnego modelu i nie znalazłem :cry:

ale może te kupione zegarki są choć podobne do tego LONGINES CONQUEST Classic Chronograph Ref. L1.641.4.75.2 img1038901676.jpeg


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w tym "zielonym Interesie" i od długiego czasu mam do czynienia z naszymi pilotami i nigdy nie widziałem tego zegarka. Niestety tak to jest - rozpłyneły sie po sztabach, dowództwach i może politykach - tak to już jest - doły nie licza sie dla naszych przełożonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frunobulax

Z 220 kupionych prawdopodobnie kilka trafi do pilotów, zabiorą do Stanów jak polecą się szkolić na F16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja nie zostałem pilotem :?: Dostałbym fajny zegarek za free...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tessio.

Za free najprawdopodobniej dają fige z makiem .Nie czytałeś co pisze Darecki? Z pilotami nikt się nie liczy zwłaszcza tymi z zielonych garnizonów To są ludzie od czarnej roboty.Gdybyś miał w rodzinie wojskową szyszke lub pracował w sztabie to miałbyś szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, czytałem... to taki żart był :wink: takie przeciążenia to nie dla mnie, poza tym lepiej czuję się na ziemi niż w powietrzu...

 

Niestety w sztabie też nikogo nie mam... nie będzie zegarka za free :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile to COŚ kosztuje,nie żebym kupił ,z czystej ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Ten Longines przedstawiony nieco wyżej to koszt około 8000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Longines przedstawiony nieco wyżej to koszt około 8000zł

Może i nawet mniej, bo w dolarach jest to $1900, co przy teraźniejszym kursie tej waluty jest kwotą sporo mniejszą niż 8000zł :)

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek
:) może i tak, bo ja pozwoliłem sobie to wyliczyc na podstawie ceny podanej w katalogu ( zresztą zamieszczonym tu na Forum),z tym, że ceny były w koronach czeskich, a i ja"przejechałem" po obliczeniach z grubsza.... no ale jesli cena niższa - to i niespodzianka milsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.