Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

shogi22

pomoc przy autentycznosci rolexa

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

Jestem w posiadaniu starego rolexa. Sikor jest bez papierow i troche poniszczony, w zasadzie nie dziala.

Zalezy mi na tym, zeby sprawdzic orginalnosc a nastepnie przywrocic go do sprawnosci.

Wiem, ze Kruk sprawdza orginalnosc za 500zl, lecz gdy ody okaze sie, ze jest to podrobka to nie oddaje zegarka...

 

zegarek jest pozlacany z krysztalowym szklem... mam pare zdjec ale slabej jakosci.

 

 

Potrzebuje pomocy w;

a) sprawdzeniu orginalnosci,

B) naprawie.

 

Gdzie moge liczyc na fachowa i rzeczopost-54418-0-94326500-1353864451_thumb.jpgpost-54418-0-28450800-1353864598_thumb.jpgwa pomoc?

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą ale dla mnie to podróbka

Day Data a nie ma żadnego okienka z wyświetlana datą.

Ale niech się wypowiedzą naprawdę forumowi fachowcy bo to tylko moje spostrzeżenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podróba, nie oddawaj do naprawy tylko wyrzuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam09

Kolego shogi dziadek handlujący skarpetkami na targowisku ,wiedział by że to szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do kruka i daj te 500zł na ocenę. Ale popros by ktoś to kręcił, jak już majestatycznie wyciągniesz ten zegarek z kieszeni. Ten moment gdy gość bierze od Cibeie te 500 zł i wyrzuca zegarek do kosze będzie bezcenny jak i wyraz twojej twarzy, a jak wrzucisz film na YT to zostaniesz gwiazdą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, podroba i to bardzo prymitywna. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Uwaga, to prowokacja.

Zegarek naprawdę wygląda na stary.

Nie ufałbym domorosłym ekspertom od ROLEXów, tylko zaniósłbym sikora do ekspertyzy w salonie Kruka.

Jeśli chodzi o naprawę, to do zegarmistrów nie zanoś, bo zedrą z Ciebie kupę kasy za naprawę tego ROLEXa.

Brakującą koronkę wyrwij z jakiegokolwiek zegarka, byle kolor się zgadzał i przyklej na super glue.

Będzie git malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Panowie, nie znęcajcie się..

@shogi22, nie oddawaj do żadnej ekspertyzy. To jest tak autentyczny Rolex, jak trzydolarowy banknot.

 

A tak swoją drogą, kiedyś do rolniksów dodawałem ze trzy, cztery sztuki tygodniowo. Teraz już się rzadko zdarza. Raz na miesiąc może...

Z drugiej strony, jest to znak pozytywny, świadomość rośnie. Temat spełnia funkcję edukacyjną. Większość posiadaczy przypadkowych 'roleksów', najpierw sobie poczyta, i nie wygłupia się z zadawaniem głupich pytań ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/65087-rolnix-show/


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktic trzeba uważać czasem z porównaniami bo 3 centówka jest faktem, o 3 $ nie słyszałem ale nigdy nie wiadomo...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..o 3 $ nie słyszałem ale nigdy nie wiadomo...

He.. podobno istniała złota moneta 3 dolarowa, nie banknot.

Przed wojną secesyjną (1861) poszczególne stany mogły dysponować własną walutą np -> http://premierpreciousmetals.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/g/8/g8_1.jpg

Dopiero banknoty wypuszczone po 1861, są uznawane oficjalnie do dzisiaj za prawny środek płatniczy.. Ciekawy temat, ale totalne OT ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.