Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

meinard

Użytkownik
 • Content Count

  1,259
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

meinard last won the day on February 28 2014

meinard had the most liked content!

Community Reputation

50 Bywa pomocny

About meinard

 • Rank
  neofita

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  wefkukurydzy
 1. Można, ale tak jak koledzy wyżej pisali, trzeba umieć wytłumaczyć to Urzędowi Skarbowemu. Ja potrzebowałem zegarka do sesji fotograficznej przy okazji pewnych działań marketingowych i moje biuro rachunkowe potwierdziło możliwość wrzucenia tego zakupu w koszty.
 2. Nie dziś, a dwa dni temu, ale nie mogłem się powstrzymać
 3. Dla mnie największym minusem jest słaby antyrefleks - efekt, taki jak na zdjęciu dtoxa jest nie do osiągnięcia, przynajmniej w moim egzemplarzu. W każdej pozycji są refleksy, odbłyski. Z pozostałą częścią wypowiedzi się zgadzam - szczególnie dotyczącą porównania kolorów. Miałem w ręku niebieskiego i cieszę się, że w moje ręce trafił właśnie grafit.
 4. Porada, aby przymierzyć jest bardzo sensowna - jednak, uwierz bądź nie, wpadłem już na to wcześniej . Tyle że nie znalazłem tego modelu na razie nigdzie. Jeśli ktoś ma info, gdzie w Warszawie mogę trafić na ten model, chętnie przyjmę tę informację. Co do kupna dwóch par - jest to ostateczność i wolałbym tego uniknąć. Uznałem jednak, że jest jakaś szansa, że ktoś może miał podobny problem i go rozwiązał, albo jest wybitnym znawcą oprawek i potrafiłby doradzić - dlatego właśnie napisałem tego posta, a nuż ktoś się znajdzie.
 5. Zapomniałem napisać, że Persole chcę wysyłkowo kupić. Gdybym mógł przymierzyć to raczej nie byłoby tematu
 6. Panowie, potrzebuję porady. Na co dzień noszę optyczne Ray-Bany RB5114 w rozmiarze 54-16 i jest to rozmiar w porządku. Chciałbym kupić teraz przeciwsłoneczne Persol PO2978 i są dostępne dwa rozmiary: 50-21 oraz 53-21. Doradźcie, który rozmiar wybrać, który będzie bardziej pasował. Może ktoś miał już podobny dylemat i podpowie, co robić, bo jakbym miał liczyć milimetry, to jedne wyjdą za małe, a drugie za duże. Jeśli miałbym zaryzykować, to z dwojga złego wolę jak okulary mocniej siedzą na skroniach, niż jak są luźne, ale nie wiem na ile znaczące będą różnice.
 7. wpływy w miesiacu powyzej 10k http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-vip/konto-vip.html#tab_oplaty_i_prowizja
 8. Bla bla, dobra, nie marudź tylko daj lepiej info ile i na jakie konto wpłacać ostatnią ratę
 9. Powiedz to firmie Gerlach, w której cykl produkcyjny trwa krócej niż u nas. Pierwszy post w tym temacie - listopad 2013, a to chyba drugi temat o Formmeisterze, więc obstawiam, że 3 lata - nie, wcale niedługo. W tym czasie kurs dolara zmienił się na naszą niekorzyść o jakieś 30%. Mam wrażenie, że projekt stracił impet gdy powstał temat VISa, bo wtedy wszystko zaczęło się ciągnąć jak flaki i sypać. Ja już straciłem serce do tego zegarka, chcę go po prostu otrzymać i zobaczę czy go w ogóle zachowam, bo jestem zmęczony tą telenowelą. Ale pisanie, że wszystko idzie sprawnie i nie ma powodów do narzekań jest bardzo dalekie od prawdy.
 10. Uhh... uczy ten projekt cierpliwości, uczy. Mam tylko nadzieję, że za te półtora miesiąca dolar nie podskoczy do 5 zł. Mnie nie dziwi, też by mi przyszedł, gdybym wybrał biały. Co więcej, mimo że ja wybrałem grafitowy, to widzę same plusy takiego rozwiązania. No ale to takie gadanie sobie a muzom.
 11. Dalsze płatności będą jeszcze dzielone na raty, czy już całość będziemy wpłacać? Nie oczekuję podania daty dostawy z dokładnością do tygodnia, ale fajnie by było jakiś ogólny plan podać, bo chcę jakieś założenia budżetowe poczynić - czy będzie jedna rata, czy dwie, jeśli tak to kiedy, itp. QV, daj jakiekolwiek info, żeby nie było zaskoczenia nagle, że "za dwa tygodnie dostawa, wpłacajcie ludzie szybko".
 12. To może ten pod oknem daty zrobić takiej długości, jak te nad wskaźnikiem rezerwy. Wtedy tylko 2 na zamówienie trzeba będzie robić I jeśli mamy szukać oszczędności, to zacznijmy od pudełka i paska, bo to najmniej istotne kwestie tutaj. Ja bym nie miał żadnego problemu z otrzymaniem gołego zegarka bez paska, jeśli to miałoby w czymś pomóc. Wiem, że to kiepsko wygląda, ale tonący brzytwy się chwyta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.