Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

meinard

Użytkownik
 • Content Count

  1,369
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

meinard last won the day on February 28 2014

meinard had the most liked content!

Community Reputation

393 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About meinard

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  wefkukurydzy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kij tam z GMT, czekam na pierwszego odważnego który kupi kolabo Rolex x Swatch z tymi piłeczkami.
 2. dlaczego ta tarcza gmt jest odwrócona o 180°? to jest jakaś tradycja z innych modeli czy po prostu na siłę chcieli zrobić coś inaczej niż wszyscy? mnie się w sumie design podoba, ale nie jako Patek, a bardziej, nie wiem, Oris
 3. W nowym salonie w GalMoku? Mają coś jeszcze innego do przymierzenia? Np. BB Pro? Ostatnio jak byłem tam w Kruku kilka miesięcy temu to nie mieli nic.
 4. zupełnie niechcący wystalkowałem tak jednego z użytkowników tego forum. pewną fotkę, którą wrzucił tu, umieścił również na jednej z grup zegarkowych, na której występuje pod nazwiskiem. nazwisko miał znajomo brzmiące, więc wygooglałem żeby na linkedinie profil zobaczyć - linka do linkedina nie było, za to wyskoczyły wszystkie KRSy, powiązania, gdzie i z kim jest wspólnikiem, gdzie prokurentem, siedziba firmy, itp. nie muszę chyba tłumaczyć jak osoby o niecnych zamiarach mogłyby wykorzystać te informacje.
 5. ile??! chyba w rozstawie uszu te 2mm różnicy, bo tutaj to wygląda jakby cały Cartier mógł się na samej tarczy tego Pama zmieścić.
 6. Ale te wersje AT z ramką wokół daty były udane, wszystko tu jest jak należy.
 7. Aa, nie, bardziej mi chodziło o to, że w każdym (oprócz DD) modelu z nakładanym logo, tuż nad koroną jest podziałka sekundowa, którą w takim kadrze byłoby widać. Wyjątkiem jest właśnie DD, gdzie nad logiem jest dziura na dzień tygodnia i dopiero nad nią podziałka.
 8. Same same, but different - z nową kopertą, bransoletą, indeksami. Pól do "innowacji" jest mnóstwo.
 9. Ten z pomarańczową tarczą to obstawiam że Day-Date, bo nie widać podziałki sekundowej sąsiadującej z logo, za to jest nad nią jasne pole, tak jak w DD właśnie.
 10. Aż mnie d*pa zapiekła z zazdrości 🤣 ale oczywiście gratulacje! Czekamy na (foto)relację
 11. Mnie by to średnio usatysfakcjonowało, szczerze mówiąc. Kruk to nie jest mój kumpel żebym mu pożyczał kilkanaście tysięcy na pare lat na 0% 😄 Bardzo jestem ciekaw jak się sprawa potoczy dalej.
 12. Tak, są to domysły, że mogą to być prawdziwe, nieoficjalne przecieki. Jedno drugiego nie wyklucza. Jeśli w poprzednich latach można było przed premierą zobaczyć obrazki późniejszych wypustów to jak byś to nazwał, jak nie przeciekami?
 13. Przecieki z samej swojej natury są nieoficjalne. Nikt tu przecież nie spodziewa się że to Rolex zrobi soft opening swoich nowości, co to za pomysł w ogóle.
 14. Jeśli Milgauss się potwierdzi to rozważę próbę zapisania się, bo podoba mi się. GMT z koronką po właściwej stronie też fajny. Reszta albo totalnie poza zasięgiem albo brzydka jak noc. Albo oba na raz, jak ta złota Daytona z meteorytem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.