Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

meinard

Użytkownik
 • Content Count

  1732
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

meinard last won the day on February 28 2014

meinard had the most liked content!

Community Reputation

2863 Guru zegarmistrzostwa

About meinard

 • Rank
  neofita

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  wefkukurydzy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jest. Poprzedni miał 41mm, różę na tarczy i "uśmiechnięty" napis
 2. 39mm, na zdjęciu na nadgarstku ok. 16-17cm
 3. Ja na początku miałem mieszane uczucia w związku ze współczesną interpretację godzinowej wskazówki - oryginalna miała jakiś taki większy "pazur". Po czasie się przyzwyczaiłem, natomiast w minutowej nie wiem co może przeszkadzać, dla mnie jest dość zwyklacka
 4. Mój chłopski rozum podpowiedział mi, że jakoś tam do środka woda musiała się najpierw dostać, skoro przy różnicy temperatur się skropliła - stąd zarzut do szczelności. Ale nie wiem, kończyłem podstawówkę, a nie fizykę Zwyczajowo nie wsadzam zegarków do zimnego strumienia, natomiast jakoś tak geneza Rangera i jego polarne pochodzenie mnie do tego natchnęło. Nie zmienia to mojej opinii że to rewelacyjny zegarek.
 5. Ranger towarzyszy mi codziennie od ponad tygodnia na wyjeździe i stwierdzam, że to prawie idealny field watch. Prawie, bo mam pewne wątpliwości co do jego szczelności - po wsadzeniu do lodowatego, górskiego strumienia, miałem wrażenie że na chwilę zaparował. Od razu odkręciłem i odciągnąłem koronkę i dałem mu pooddychać i po chwili ten efekt ustąpił. Za jakiś czas poddam go podobnej próbie i zobaczymy - do tego czasu będę po prostu unikał kąpieli w zimnych strumieniach i cieszył się super wygodnym, polowym zegarkiem 😎
 6. W moim AWG-100 powoli zaczyna się przecierać pasek. Model już chyba dawno wycofany, ale ten z M100 powinien pasować, nie?
 7. Rolesor. To po prostu rolexowa nazwa na two-tone
 8. Ja trochę bardziej przyziemnie - uważam że AI ma szansę wyprzeć bardzo wiele zawodów, bo społeczeństwo generalnie jest w stanie pójść na BARDZO duże ustępstwa jakościowe, jeśli dostaje coś za darmo albo za bardzo tanio. Zobaczcie jak w ostatnich latach kolosalnie spada jakość wielu usług. Kojarzycie któryś z produktów np. Microsoftu, który teraz działa stabilniej niż, powiedzmy, 5 lat temu? Albo Facebook? Albo Google? Mapy się mylą, Meetsy grzeją kompa do czerwoności, wyszukiwarka pokazuje już tylko tresowane przez SEO wyniki, a YT z liczbą i długością reklam przegania Polsat Albo portale internetowe - już teraz AI pisze artykuły nawet na stronach typu WP czy Onet. Czy ludzie odchodzą, przestają to czytać? Nie. Agora ostatnio przeprowadziła duże zwolnienia w dziale korekty internetowej. To widać po wielu artykułach. Czy ktoś się o to na powaznie burzy? Nie. Strony internetowe są ciężkie, przeładowane skryptami - nikomu się nie chce tego optymalizować bo po co, ludzie i tak wejdą. Firmy kurierskie to państwo w państwie, mogą sobie pozwolić na jak najniższy poziom usług bo wiedzą, że ludzie i tak to zaakceptują, skoro za paczkę płacą kilkanaście złotych. Przykłady spadającej jakości naszej rzeczywistości można mnożyć, od sasa do lasa. Ludzie machają ręką na to, że coś jest kijowe, skoro dostają to za free. I to jest cecha ludzka, którą AI zaadresuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.