Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Kentex Japan Skyman Pilot Srebrny

Rekomendowane odpowiedzi

Kolorystycznie super. Ale te indeksy to nie moja bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a pamiętasz jak pokazywałem srebrnego pilota od Steinharta i wybrzydzaleś na temat koloru tarczy, że nie pasuje do pilotów, że profanacja itd. ? :)

 

Bardzo ładny zegarek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się podobał ten model. Na pewno pilot jest bardziej z nazwy niż tradycji w wyglądzie, ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Bardzo ciekawy zegarek przede wszystkim nie jest nudny - chętnie go kiedyś nabędę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal84 zgadzam się z Tobą, zegarek jest ciekawy, nie jest wtórny i nie jest nudny. Indeksy są moim zdaniem świetne, poza tym czy każdy pilot musi być wariacją na temat B-Uhr'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Bardzo mi się podoba ten typ zegarka indeksy bardzo czytelne,jaka jest średnica?

Pozdrawiam

Jonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny zegarek, nie często wypowiadam się o czasomierzach z kraju kwitnącej wiśni, ale ten jest intrygujący, ma coś w sobie.

 

Indeksy świetne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zegareczek bardzo się podoba :)  zarówno ten ze srebrną tarcza jak i czarną,

szkoda że nie ma go w mniejszym rozmiarze niż 43mm bo już byłby mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sprzęcik Posiadam Kentexa JMSDF  jakość cena w 100% adekwatna POLECAM MARKĘ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.