Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Skala102

Breitling Navitimer Hertigate

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zalezy od Eli ,

 

1. eli kupiles go w sklepie  i zaplaciles podobna cena za jaka te zegarki sprzedaja sie na rynku - pewnie oryginal 

2 eli kupiles go od prywatnej osoby i orientujesz sie w zegarkach i zaplaciles cena podobna do tej jaka jest na rynku - szansa ze oryginal 

3. eli kupiles go za 20-100 funtow na targu - najprawdopodobniej jest to fejk 

 

 

Daj duzo wiecej zdjec najlepiej makro  to ci co sie znaja na Breitlingach pewnie pomoga 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bramka numer 3 kupilem go na targu za fajna cene. :) nie mam teraz w posiadaniu lepszego aparatu nizeli w telefonie wiec dokladniejszych zdjec nie zrobie .

Na zegarkach sie znam tyle co ktore sa dobrych firm a ktore nie. ;) 
Ma mechaniczny mechanizm (chyba tzn ze zeby dzialal trzeba go nakrecic lub nim poruszac?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On kosztuje normalnie powyżej 20tysięcy, więc jeżeli go kupiłeś za 200-1000zł to albo masz niewiarygodne szczęście, albo (to bardziej prawdopodobne) kupiłeś podróbę. Sprawdź u dobrego zegarmistrza albo otwórz i zrób dobre zdjęcie mechanizmu to Ci bardziej doświadczeni koledzy pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za granica niestety i nie wiem ktoremu moge zaufac i powierzyc zegarek , sam nie chce otwierac bo być może jestem tym szczesciarzem . Postaram sie znaleźć jakiegoś dobrego tutaj ale nie wiem jak to wyjdzie jeżeli miałbym foto mechanizmu to wstawie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podróba" wiele znaczy i za razem gówno.

Uzasadnij swoją odpowiedz w jakiś logiczny sposób abym się na nastepny raz przyjrzał co kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z takim modelem Breitlinga - nie powinien mieć ten model datownika między godz. 4 a 5? Poza tym jakość pozostawia wiele do życzenia. Chociażby dekle wyglądają zazwyczaj nieco inaczej:

http://www.chrono24.com/en/breitling/navitimer-heritage-a35350-stainless-steel-watch--id2420096.htm?dosearch=true&goal_suggest=1&picnum=3&query=breitling+navitimer+heritage&resultview=list&searchexplain=true&suchen=Search&tab=pics&urlSubpath=%2Fsearch%2Findex.htm

Zgadzam się z Prezesem - fejk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Też stawiam na podróbę..nie widziałem jeszcze taki Nav Heritage. A pierwsze to na pewno data, patrząc z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejk i to jakiś połączony :) Scalenie Navitimera World z Navitimerem 01. Jeśli będziesz szukać oryginału to daj pierw zdjęcia nam, a później najwyżej kupuj ;)


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiało cię co to znaczy made in saitiarland ???

Pakole wydymali cie na 50 funciaków albo więcej ...

OCHYDNA PODRÓBA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego śmieszy mnie pytanie " uzasadnij po czym poznałes ?"

PO WSZYSTKIM !!!

Przestańcie zadawać debilne pytania bo mnie szlag trafia ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem bo była okazja tyle. ;) nie jestem znawca wiec zadałem pytanie.

Sory powinienem urodzic sie znawca zegarków a nie zadawać pytania na forum które jest chyba do zadawania pytań i otrzymywania na nie odpowiedzi. Bardzo przepraszam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz ze lepiej najpierw kupić pózniej pytać to niestety ....

Może po prostu jak sie nie znasz to najpierw pytaj pózniej kupuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podróba" wiele znaczy i za razem gówno.

 

Uzasadnij swoją odpowiedz w jakiś logiczny sposób abym się na nastepny raz przyjrzał co kupuje.

Kiedyś jeden poseł obraził drugiego,i był zdziwiony ;)

Nie uderzy mnie pan w twarz?

Uderzyć to ja mogę gentelmena a takiego chama jak Ty to mogę najwyżej zdzielić w pysk na odlew.....odpowiedział

 

Teraz wiesz już czemu trudno Ci zrozumieć że kupileś podróbkę? ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariuszu, cook... takie pytania dla "nas" są i będą do bólu irytujące. Jeżeli forum ma pomóc to zmienić a zakładam że zgodnie z misją tak jest (szerzenie "edukacji zegarkowej"), powinniśmy wszyscy przełknąć tę pigułkę i cierpliwie, bez emocji merytorycznie tłumaczyć.....nawet jeśli osoba zadająca pytanie nie wpisuje się w "target". :)​ 


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w tym dziale zdarzały się już przypadki, że ktoś autorytarnie pisał "fejk" nie podając żadnych argumntów, a potem okazywało sie, że to jednak oryginał. Irytujące pytania "po czym poznajecie" będą zawsze, tak jak irytujące odpowiedzi stwierdzające podróbkę bez cienia argumentu. Proponuje, ustanowić dla tego działu zadadę, że przy ocenie autentycznosci zegarka należy podać chociaż jeden maly argument, za swoim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.