Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eryx8

czy mógłbym się dowiedzieć coś o tym zegarku SUR 17 jewels

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie byłoby, gdyby na fotkach było coś widać.... ;)

 

Wygląda to na męski pozłacany zegarek popularnej klasy z lat 60-tych.

W środku werk z rodziny FHF-96 - popularny mechanizm stosowany m.in. w znanych u nas atlantikach.

Co do marki SUR, to nic mi to nie mówi - ot, jedna z setek, jakie istniały i wyrabiały tanie zegarki w Szwajcarii - ZERKNIJ


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Daniel Dusza
      Witam na razie pokazuje moja kolekcje zegarow jakie posiadam. Jestem poczatkujacy wiem ,ze niektore zegary nie sa zbyt wiekowe ale bardzo mi sie podobaja, wszystkie sa na chodzie i to jest piekne ,zadnych baterii. Co o tym sadzicie czy dobrze zaczynam z moim hobby????? Pozdrawiam.









      narazie tyle za pare dni dodam wiecej duzo wiecej czy dobrze zaczynam ????
    • Przez SzymonKarpKam
      Witam ostatnio udało mi się zdobyć w pełni oryginalną Omegę. Oryginał na 100% ponieważ był kupiony przez mojego kochanego dziadzia nie na bazarze tylko w oficjalnym sklepie. Jest to Omega de ville, jak wspomniałem w temacie. Chciałbym was prosić o ogólne informację i jakoś wycenę. Jeżeli chodzi o informację to coś o mechanizmie, lub można po prostu coś napisać ogólnie o Omedze lub tej linii zegarków, jeśli chodzi o wycenę nie mam zamiaru sprzedawać tego zegarka po prostu trochę osób już się mnie pytało ile on może kosztować, a nie chce im skłamać.
      Prosiłbym też o polecenie jakiegoś zegarmistrza na Podkarpaciu.
      Który umiał by odrestaurować taka Omege i zrobić ogólny przegląd techniczny.
    • Przez KatarzynaPajkowska
      Moi mili,
       
      Właśnie ruszają pracę nad miejscem dla Polskich zegarków na naszej Klubowej stronie.
      Wiem, że podobna inicjatywa miała już miejsce, jednak zniknęła z życia internetowego.
       
      Na budowanej podstronie znajdą się zarówno funkcjonujące jak i nie funkcjonujące marki. Chciałabym, żeby było to "kompendium wiedzy", baza informacji.
      Ponieważ nikt lepiej nie zna się na Polskich zegarkach jak pasjonaci i miłośnicy takowych, zwracam się z prośbą do Was.
      Poniżej udostępniam link, pod którym znajduje się tabelka. Na ten moment wydaje mi się, że będzie to najprostsze narzędzie.
      Proszę każdego, kto posiada informacje odnośnie dat produkcji, cech charakterystycznych, ilości wyprodukowanych sztuk a nawet reklam sprzed lat, o wpisanie takiej informacji. 
      Wszelkie informacje będę również zbierać z tego forum i dodawać ręcznie do tabelki, gdyby były jakieś problemy. Może jest ktoś, kto posiada piękne zdjęcia swojej ORYGINALNEJ kolekcji Polskich czasomierzy? Również proszę o kontakt.
       
      https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vSIUekRBAaOeDREluZWWYon2R4YaxzuaG5DBoRLnm4Y/edit?usp=sharing
       
      Chciałbym, żeby wszystko co wiemy, o Polskich czasomierzach było jasno i przejrzyście skatalogowane, podzielone i w przystępny sposób dostępne. To jak? Pomożecie?
    • Przez KatarzynaPajkowska
      Witam, mam w posiadaniu zegarek omega, chciała bym się dowiedzieć jak najwięcej na temat jego produkcji (kiedy) i może coś więcej  
      Obecnie posiadam tyko jedno zdjęcie , dodam więcej jak będę miała możliwość.
      Pozdrawiam Klubowiczów.

    • Przez Świerzytisso
      Witam, dostałem dziś zegarek, ale nie mam pojęcia ile on ma lat i jaki to jest model? 
      Z góry dziękuje za wszelkie informacje

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.