Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w posiadaniu zegarek omega, chciała bym się dowiedzieć jak najwięcej na temat jego produkcji (kiedy) i może coś więcej ;) 

Obecnie posiadam tyko jedno zdjęcie , dodam więcej jak będę miała możliwość.

Pozdrawiam Klubowiczów.

post-82044-0-87808500-1458213594_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Machanizm to kaliber 600 wprowadzony do produkcji w 1960. Naciag manualny. Fajny cieniutki werk regulowany w dwoch pozycjach ale bez daty. Z numeru seryjnego wynika, ze ten konkretny egzemplarz zostal wyprodukowany okolo roku 1964.

Jak bedziesz mogla to dodaj zdjecia tarczy i dekla. Zapewne jest to Omega Geneva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry mechanizm wyposażony w mikroregulację.

Reszta jak wyżej.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał Seamastera 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ze obaj sprzedawcy są zarejestrowani na forum.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Omega kal. 562 (1) jedynka w nawiasie oznacza mechanizm pierwszej klasy" -WTF???


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez dodge66
      1) Omega Speedmaster Moonwatch Professional, ref. 310.30.42.50.01.001 - nowa z polskiego AD, full set w foliach, z brązowym pudełkiem, transportowym "coffin case", certyfikatem METAS (z wynikami), zawieszką, katalogiem oraz torbą od AD  
       
      CENA: 28 600zł (plus wybrana przesyłka lub odbiór osobisty)
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
      2) Swatch "MoonSwatch" Mission to the Moonphase - Full Moon, ref. SO33W700 - full set z dodatkowym paskiem kauczukowym z zapięciem motylkowym, stojakiem w formie księżyca oraz miniaturką odcisku buta Amstronga.
      W zasadzie jest nowy - po zmianie paska został przymierzony i tak sobie przeleżał  
       
      CENA: 1400zł (plus wybrana przesyłka lub odbiór osobisty)
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
      Propozycja podania:
       

       

       
      Światło UV ujawnia smaczki
       

    • Przez Vinx
      Witam. Ostatnio w rzeczach po dziadku znalazłem taki o to zegarek. Czy jest on autentyczny czy jednak podróbka? 



    • Przez Lucy007
      Witam znaleźliśmy zegarek Omega Geneva po dziadku męża. Bardzo zależy mi żeby go uruchomić, ponieważ mąż nie ma prawie żadnych pamiątek po dziadku, a był on dla niego bardzo ważny. 
       
      Byłam u dwóch zegarmistrzów w naszym mieście i żaden nie chce podjąć się naprawy z uwagi na brak części. Wiem że koronka jest ukręcona, oś od sekundnika jest złamana. 
       
      Czy mozecie polecić mi serwis omegi w Polsce lub poza nia bo zasugerowali mi wysyłkę na serwis do Szwajcarii. Bardzo mi zależy żeby zegarek został zachowany w obecnym stanie jedynie uruchomiony na oryginalnych częściach i dodany oryginalny pasek (może być również używany)  jeśli ktoś posiada  części lub pasek na sprzedaż to chętnie odkupie




    • Przez Rysik77
      Drodzy.
      Mam prośbę o ocenienie wiarygodności i stanu zegarka dla poniższej oferty. Czy ktoś ma doświadczenia z tym sprzedawcą? https://perfekta-krakow.pl/produkt/omega-dynamic/
      oferta wisi od roku i co jakiś czas wraca do mnie myśl, że jest warta podjęcia. Pasek nie jest oryginalny, to wiem, ale swoim laickim okiem tylko to potrafię określić. Będę wdzięczny za opinie/podpowiedzi.
    • Przez orlis
      Na sprzedaż obecna referencja Omega Speedmaster wersja z szafirowym szkłem.
      Komplet z paragonem i gwarancją biegnącą od listopada 2024.
       
      Zegarek i bransoleta w stanie bardzo dobrym oprócz 1 ucha które zostało porysowane przez poprzedniego właściciela przy zmianie na pasek. Zarysowania nie są wyczuwalne pod palcem, na zdjęciach uwydatniłem je jak tylko się dało.
      Poza tym nie ma śladów użytkowania.
       
      Odbiór osobisty w Warszawie.
       
      cena: 28000 PLN 
      ostatnia obniżka: 26000 PLN
       
      zapraszam 


       

       

       

       

       

       

       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.