Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

Badanie nurka...

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzony, nie radioaktywny :P

post-3565-0-91468000-1331075832.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:P bardzo przyjemna fotka..choć co do wyników badań nie byłbym taki pewien ..jednak trochę świeci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby kolejne zamiłowanie kolegi krzyska, tym razem zabawki - "klocki lego", piękna ta amfibia, ciekawi mnie czy twoja jeszcze świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa Amfibia (mam taką samą nówkę z papierami :( )

Czy nie jest radioaktywna, to dopiero się okaże; wszak lego - ludziki to kapitaliści :P i kontakt z radzieckim zegarkiem może nie wyjść im na dobre :( Uważaj, bo może udzielić im się promieniowanie z amfibii i zaczną świecić :D


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Czy teraz nosząc Amfibię zobowiązani będziemy do noszenia takiego eleganckiego nakrycia głowy? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy teraz nosząc Amfibię zobowiązani będziemy do noszenia takiego eleganckiego nakrycia głowy? :(

Oby nie :P A hobby to nowe nie jest, tylko to pozostałości po lego z kiedyś tam...

 

ps. sprawdzałem jego świecenie, po kilku minutach naświetlania, świeciła przez kilkanaście sekund, więc chyba nie jest napromieniowana :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.