Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dzyndzl

Użytkownik
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

112 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  18°33′E; 54°30′N

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dzyndzl

  Nóż

  Tobie się ma podobać
 2. dzyndzl

  Nóż

  A nie miałeś już przypadkiem takiego kozika? 🙄
 3. dzyndzl

  Nóż

  @Louis Cypher, przyznajesz się do niego? Trochę wstyd... Myślałem że jestem odporny na chamstwo i głupotę, cóż... Jak tu się daje ignora? _______ Znalazłem.
 4. dzyndzl

  Citizen

  Takiego staruszka przygarnąłem... Trochę inwalida, i monokl do wymiany, ale chodzi żwawo 😉
 5. dzyndzl

  Nóż

  Nieważne, czy lc200, czy h1, Jak się postarasz, to też w końcu skoroduje... 😉
 6. Napiszcie do nich https://baribalpoland.pl/pl/kontakt zrobią porządnie, na dobrych materiałach za ułamek ceny strapcode. Nie wiem, jak w obecnej sytuacji stoją z czasem, ale zapytać warto. ___ Chociaż po namyśle, nie wiem, czy znajdą dobrą taśmę 22 mm, z 20 nie powinno być problemu.
 7. Podpisuję się ręcyma i nogyma! Mój trafił na czarną gumę (za dużo czerwonego w czerwonym), chociaż ta od SD jest imo też bardzo fajna. Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 8. Ca0564-58e rok powinieneś zdekodować z n-ru seryjnego.
 9. W bransolecie od tuńczyka addiesdive, którego miałem, łby śrub były tak spolerowane, że nie było siły, żeby je ruszyć. Sama jakość ogniw też pozostawiała wiele do życzenia... Właśnie widzę, moja paczka dopiero z wer Pruszcz wyjechała, więc dojdzie dopiero po weekendzie
 10. A jak wygląda sprawa bransolety? Zrażony jakością i brakiem możliwości regulacji w addies, zamówiłem (czerwonego, też za pu ceny 😋) na gumie.
 11. Mamy rozumieć, że wolałabyś naprawdę "tradycyjny" męski i dumnie nosił się w różu?
 12. Taka małża to skarb. Chociaż też nie mogę narzekać, udaje, że nie widzi nowych zakupów
 13. Ci wszyscy, to całe trzy osoby... Doliczając Twój głos, mamy 75% zadowolenia Mi nie pasują niebieskie tarcze, kryształy na indeksach, skeletony, i kupa innych rzeczy, ale nie wchodzę po kolei do każdego tematu (z niektórych mógłbym nie wychodzić, ino punktować każdy sikor po kolei) z tekstem, że kijem bym nie tknął, bo... Jakoś nie... Ktoś wybrał sobie coś, co mu się podobało i na ki uj mam mu psuć radość? Lepiej czasami pomilczeć. Jeśli już MUSIALBYM się wypowiedzieć, to "nie gustuję w niebieskich cyferblatach, etc...". @abirsikor fajowy👍 (tylko ten niebieski 😉) jaki on ma l2l? Nadgarstek masz ~18, dobrze pamiętam?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.