Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lukcio34

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. W zegarku jak w tytule posta dziś 26.08.2020 o godzinie 10:30 włączyłem alarm baro(BARO na wyświetlaczu). Od czau włączenia alarmu baro,mała wskazówka ta od pływów i wskazania zmian ciśnienia odnośnie barometru nie pokazuje żadnych zmian ciśnienia na tych strzałkach na tej małej tarczy,tylko cały czas jest na środku tak jakby nie było żadnych zmian ciśnienia względem pomiarów barometru i wartości ciśnienia.Sam wykres barometryczny odnośnie pomiaru ciśnienia jest dobrze pokazywany razem z wartością ciśnienia. Czy to normalne,że od czasu włączenia alarmu baro(BARO na wyświetlaczu) zegarek nie pokazuje żadnych zmian ciśnienia na tej małej tarczy od pływów i barometru,a może coś jest nie tak z barometrem w zegarku,bo barometr pokazuje dobrą wartość ciśnienia plus wykres,ale od czasu włączenia alarmu baro nie są wskazywane żadne zmiany ciśnienia na tej małej tarczy pływów i barometru?
 2. Udała mi się ręczna synchronizacja czasu.Zobaczymy czy w nocy z 25/26.08.2020 o godzinie 03:00 rano zegarek się zsynchronizuje z zegarem atomowym. Pozostaje jeszcze jedna kwestia: Jak poprawnie dokonać synchronizacji barometru,tak by wykres barometryczny poprawnie się wyświetlał względem dokonanych pomiarów ciśnienia atmosferycznego plus wartość ciśnienia,jak włączyć alarm barometryczny i jak poprawnie dokonać synchronizacji termometru tak by podawał właściwą temperaturę?
 3. Mam problem z ustawieniem godziny na wskazówkach i wyświetlaczu w zegarku GWN-1000B.Po wykonaniu ustawień zegarka(chodziło o wyłączenie dźwięku przycisków),jako miasto domowe ustawiłem Paryż,DST ustawiłem na Auto i ustawiłem pozostałe ustawienia zegarka.Zatwierdziłem ustawienia wciskając i blokując koronkę.Niestety po wykonaniu ustawień zegarka,godzina w zegarku na wskazówkach i wyświetlaczu jest zupełnie inna od rzeczywistej godziny.Próbowałem ręcznej synchronizacji zegarka z zegarem atomowym,tak by zegarek ustawił poprawny czas,ale nic to nie dało,bo podczas próby ręcznej synchronizacji na wyświetlaczu wyświetlił się ERR.Odnośnie funkcji R/C mam to ustawione na Auto. Jak poprawnie i dobrze ustawić zegarek GWN-1000B tak by wskazywał poprawnie godzinę na wskazówkach i wyświetlaczu cyfrowym,bo obecnie jest 1 godzina do tyłu względem rzeczywistej godziny. Przepraszam jeśli taki temat był już poruszany na forum,wolałem jednak zapytać. Liczę na bardzo dokładną krok po kroku pomoc użytkowników forum
 4. Po zmianie dzwonka domyślnego na inny dzwonek powiadomień dla konta pocztowego WP w aplikacji Gmail pojawia się w telefonie na pasku powiadomień informacja o nowej wiadomości e-mail i jest to też sygnalizowane dźwiękiem,ale w zegarku nie pojawia się żadne powiadomienie o nowej wiadomości e-mail odbierane przez aplikację Move Co teraz zrobić i ewnwtualnie ustawić w aplikacji Move(jeśli trzeba coś tam ustawić) tak by w telefonie wyświetlało się powiadomienie o nowej wiadomości e-mail?
 5. W aplikacji Gmail odnośnie ustawień konta pocztowego WP wszedłem w Zarządzanie powiadomieniami i mam tak: Zezwalaj na powiadomienia: włączone Powiadomienia na ekranie blokady: pokazuj Dźwięk: Dzwonek domyślny(Huawei Cascade) Dźwięk Huawei Cascade mam ustawiony jako dźwięk powiadomienia w telefonie,ale i tak Gmail nie pokazuje mi żadnych powiadomień na pasku powiadomień(nawet nie ma dźwięku powiadomienia) o nowych wiadomościach e-mail i przez to w zegarku nie wyświetlają się żadne powiadomienia odebrane z telefonu przez aplikację Move(może mam coś nie tak z telefonem Huawei Mate 20 Lite)
 6. W Gmail ustawienia konta pocztowego WP mam takie: synchronizuj e-maile mam zaznaczone i co 15 minut jest synchronizacja wiadomości e-mail, mam zaznaczone powiadomienia e-mail. Chyba mam coś nie tak z telefonem, bo nie mam żadnego dźwięku i powiadomienia o nowej wiadomości e-mail mimo ustawienia w Gmail powiadomień dla konta WP i poczty. Co mam traz zrobić iustawić?
 7. @J3drula i @XoneX dzięki za odopowiedzi Wszedłem w Gmail w powiadomienia i mam: Zezwalaj na powiadomienia: włączone Typy powiadomień: Przenoszenie kont pocztowych: zezwalaj na powiadomienia i powiadomienia łagodne Różne: zezwalaj na powiadomienia Załączniki: Zezwalaj na powiadomienia i powiadomienia łagodne W Gmail wszedłem w Ustawienia i tam mam: Ustawienia ogólne Konto pocztowe Google Konto pocztowe WP Dodaj konto Wszedłem w konto pocztowe Google i tam w sekcji Powiadomienia mam zaznaczone powiadomienia i odnośnie powiadomień dotyczących sekcji skrzynki odbiorczej mam zaznaczone: Cała nowa poczta. Wybrałem konto pocztowe WP w ustawieniach Gmail i tam mam zaznaczone: Synchronizuj e-maile i Powiadomienia e-mail W telefonie dostałem powiadomienie o nowych wiadomościach e-mail z konta pocztowego WP(konto dodane w aplikacji Gmail),ale w zegarku nie wyświetliło się żadne powiadomienie(wibracja zegarka) o tym,że otrzymałem nowe wiadomości e-mail na konto pocztowe WP Już sam nie wiem co zrobić lub ewentualnie ustawić tak by w zegarku pojawiało się powiadomienie o nowych wiadomościach e-mail z konta pocztowego WP dodanego do aplikacji Gmail,a sam zegarek odbierał wszystkie powiadomienia z telefonu.
 8. Mam podpięte konto pocztowe WP do gmail,ale w zegarku nie wyświetlają się powiadomienia o nowych wiadomościach emali z konta pocztowego WP 😟 Dla gmail mam włączone powiadomienia w telefonie. Co teraz zrobić i ustawić tak by w zegarku wyświetlały się powiadomienia o nowych wiadomościach email?
 9. @XoneX Dzięki za kolejną odpowiedź. Udało się(nie chcę zapeszać,by nie wyszło na odwrót i problem powrócił) i w zegarku wyświetlają się powiadomienia z telefonu. Ciekawi mnie tylko jedno,jak wyświetlić w zegarku powiadomienia z telefonu odnośnie nowych wiadomości mailowych z konta pocztowego WP i czy do tego potrzeba jest aplikacja na android z ustawionymi powiadomieniami i wtedy aplikacja Move odczyta z tej aplikacji nowe maile i wyświetli je w zegarku czy jakoś inaczej to działa i jak to ustawić?
 10. @XoneX Dzięki za odpowiedź. W telefonie wszedłem w Ustawienia/Aplikacje/Aplikacje/Move i dla aplikacji mam włączone:Zezwalaj na powiadomienia,a w typy powiadomień mam: G-Shock Move :Ekran blokady, Dźwięk Notification: Banery,Ekran blokady,Dźwięk,Wibracje Running in the background: Powiadomienie łagodne Wszedłem też w: Ustawienia/Powiadomienia i na liście mam aplikację Move i dla niej powiadomienia mam włączone. W telefonie dla aplikacji Move nadałem uprawnienia dostępu aplikacji do: Kontakty,Lokalizacja,Pamięć,Rejestr połączeń,Telefon.Natomiast w aplikacji Move włączyłem wszytko odnośnie dźwięki oraz wibracje i przesłałem to do zegarka.Zegarek wyświetla powiadomienia
 11. Mam taki problem: Posiadam zegarek Casio GBD-H1000-4ER (kupiony 06.08.2020 w Time Trend).Chciałem w zegarku sprawdzić pobieranie powiadomień z telefonu Huawei Mate 20 Lite(taki telefon posiadam),a chodzi o powiadomienia o połączeniach,wiadomościach mailowych oraz sms i powiadomieniach z kalendarza.Połączyłem zegarek z telefonem z zainstalowaną na nim dedykowaną do zegarka aplikacją Move przez Buletooth.W zegarku powiadomienia mam ustawione na włączone(ON),a w aplikacji Move odnośnie powiadomień(w aplikacji Move jest to More/Settings/Watch Notification Permissions) włączyłem dostęp do powiadomień dla aplikacji Move,tak by aplikacja odbierała powiadomienia z telefonu i wyświetlała je w zegarku.Niestety zegarek nie wyświetla powiadomień o wiadomościach mailowych,sms i powiadomień z kalendarza.Jedynie w zegarku wyświetla się tylko i wyłącznie powiadomienie o połączeniu(jak ktoś dzwoni na telefon),ale nie wyświetlają się powiadomienia o wiadomościach mailowych,sms i powiadomienia z kalendarza Co i jak ustawić w zegarku lub w dedykowanej do niego aplikacji Move(jeśli trzeba coś tam też ustawić) tak by zegarek oprócz powiadomień o połączeniach,które są wyświetlane bez problemu,pobierał i wyświetlał powiadomienia o wiadomościach mailowych,sms i powiadomieniach z kalendarza,może problem z nieodbieraniem przez zegarek powiadomień o wiadomościach mailowych.sms i powiadomieniach z kalendarza powoduje mój telefon Huawei Mate 20 Lite? Liczę na pomoc użytkowników forum
 12. Dzięki za odpowiedź 🙂
 13. Wiem,że na forum były poruszane już takie tematy,ale jednak zapytam: Posiadam nowy zegarek Casio GBD-H1000-4ER i zaciekawiło mnie kiedy ten zegarek został wyprodukowany.Na deklu mam taki numer: 002A046J
 14. Kupiłem GBD-H1000-4ER(kupiony w Time Trend 06.08.2020) i jak na kolor czerwony to w tej wersji zegarek wygląda lepiej niż w czarnej wersji kolorystycznej.Na razie zapoznaję się z zegarkiem by dobrze poznać jego wszystkie funkcje oraz poznaję aplikację na telefon dedykowaną do tego zegarka. Jak dla mnie zegarek jest fajny i w noszeniu na nadgarstku wielkością nie jest za duży. Podoba mi się w zegarku wyświetlacz taki sam jakw GPR-B1000(jeśli się nie mylę) Mam takie pytanie odnośnie zegarka: Czy za każdym razem jak w telefonie włączę aplikację to muszę parować zegarek z telefonem i aplikacją,a może można jakoś ustawić tak by po włączeniu aplikacji zegarek automatycznie łączył się z telefonem i aplikacją?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.