Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Amig0

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący
 1. Fajnie mu. Mój dopiero do mnie idzie, ale urlop w sierpniu, więc zdąży się załapać 🙂
 2. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, ale: - zwykły 7x jest tylko malowany na czarno, farbą, - 7x szafir i pro mają powłokę dlc, czarną lub ciemno szarą, względnie odporną na urazy - 7x pro jest ewentualnie tytanowy w dlc w "tytanowym" kolorze, Chciałem kupić 7x, ale martwi mnie że malowanie farbą szybko się poprzeciera, porysuje, więc chyba lepiej 7x szafir dlc, będzie dłużej cieszył oko? Generalnie zamierzam korzystać z niego w miarę aktywnie, nie nastawiam się że będzie zawsze bez skazy, ale jak przeglądałem używki na OLX to niektóre czarne już podle wyglądają, domyślam się że to te malowane.
 3. Mi to pod kątem estetyki najbardziej by chyba stalowy pasował, ale to tylko zwykła 7 jest w tym wydaniu, czarny podchodzi mi najmniej, głównie dlatego że wszelkie "urazy" będzie na nim widać, kompromisem teoretycznie wydaje się być tytanowo szary dlc, ale ja zdjęciach wygląda tak samo jak czarny, ech... Jeszcze edycja jubilerska ma fajny kolor, ale drogo trochę, a skórzany pasek podobno do kitu.
 4. To jest szary dlc czy czarny? Na zdjęciach w necie one mi się za bardzo nie różnią, na żywo nie bardzo mam gdzie obejrzeć.
 5. Amig0

  GBD-200

  Podobnież GBD-300 ma się pojawić https://www.tabletowo.pl/casio-g-shock-gbd-300-smartwatch-klasyczny-styl/
 6. Naprawdę zacny, już myślałem że to jakiś CB (czytaj przystępny :-)), bo stylistyka podobna, ale niee, wypasik.
 7. Trochę szkoda, ale i tak coś podobnego sobie sprawię w miejsce wysłużonego EF-129. Najlepiej ze słonkiem i bt.
 8. Bezele w tych edifisach są może obrotowe, czy tylko atrapy?
 9. Amig0

  Nowosci Casio

  Oby nie, straszny jest...
 10. Amig0

  Casio G-shock GST

  Panowie, jak wam te g-steel'e znoszą upływ czasu? W sensie np Gst-b300 ma bezel z czarnego chyba tworzywa, albo stalowy ale nie wykończony na połysk, trzyma to jakoś wygląd czy łatwo się rysuje?
 11. Amig0

  Nowosci Casio

  Bardziej chyba ciekawostka niż nowość: https://gagadget.com/pl/291319-casio-wprowadzilo-na-rynek-kolekcje-mini-zegarkow-w-formie-pierscieni/
 12. Bardziej charakterny z wyglądu od zwykłego, fajny, ciekawe jak będzie wyglądał na nadgarstku
 13. Amig0

  Nowosci Casio

  https://www.theillest.pl/ys-x-casio-g-shock-gm-s5600ys/ Majtkowa edycja GM-S5600.
 14. To tactix jakiś? Zaje...sty 🙂
 15. No mnie pierwsze co się skojarzyło to seria geonaute z deca, takie mydelniczki z wyświetlaczem, ale może na żywca lepiej wypadnie :-).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.