Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amig0

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. "Nie mam pojęcia ile tych danych się w zegarku "zmieści", sądzę jednak, że nie ma ograniczenia czasowego" - np. GBA-800 pamięta kroki do 8 dni wstecz.
 2. Amig0

  Citizen

  Ładny, na ori pasku taki za elegancki jak na mój gust, ale w tym wydaniu nabiera charakteru 🙂
 3. Może wystarczyło też pójść drogą pierwszego Romana, i zaoferować w miarę przystępny cenowo zegarek na kauczukowym pasku i mineralnym szkłem, a szafiry i carbony zostawić dla limitek po 4kpln. A tak powstał od razu zegar który daleko odskoczył od kultowego pierwowzoru, i cenowo i technologicznie, ale chyba pomimo pewnych unikalnych cech jakie mają g-shocki, a które jak widać nie dla każdego przeważają nad innymi funkcjonalnościami, przegrał z rynkiem, na którym w tej kwocie naprawdę można już poprzebierać w zegarkach outdoorowych.
 4. Amig0

  Casio Protrek

  Jest to jakaś opcja, choć srebrny bardziej mi się podobał. Obejrzę jeszcze na spokojnie Matejowe i Tomaszowe filmy o GBD-H1000, też to była by jakaś opcja, a i solar ma. Może też jeszcze coś wypuszczą nowego do lata.
 5. Amig0

  Casio Protrek

  Szkoda, polubiłem funkcję krokomierza w gba-800, quad sensor by spełniał moje zegarkowe zachcianki :-). Przynajmniej na jakiś czas.
 6. Amig0

  Casio Protrek

  Panowie, Pro Treki, konkretnie srebrne, są malowane, czy barwione w masie? Trochę chodzi mi po głowie PRT-B50T-7ER, ale miałem kiedyś jakiegoś taniego, plastikowego srebrnego Casio, i po jakimś czasie wyszły mu białe przecierki. Ten PRT zbyt tani nie jest, bezele są chyba niewymienne, już mi w nim przeszkadza brak solara, jak jeszcze miałby się brzydko starzeć to podziękuję.
 7. GBA-800 na 18cm witce.
 8. Ale co, drugiego Romana niby przestali klepać? O pierwszym słyszałem że chcieli przestać, ale drugi?
 9. Przeglądałem stronkę szukając prezentu na okrągłe urodziny dla szwagra. Ja uważałem że trochę za elegancki, ale ostatecznie stosunkiem głosów 1:1 został przegłosowany zakup CB0010-02E. Zegarek fajny, bo już przyszedł, więc sobie obejrzałem, ale dla mnie to trochę nie to. Po tym wszystkim pozostały mi w głowie awiatory w stylu AW1360-12H, tylko właśnie z radiem bym chciał. Proste, czytelne, bezobsługowe, idealne na co dzień.
 10. Wiecie może czy jest tego typu prosty w formie model, ale z sterowaniem radiem?
 11. A moim zdaniem ma to sens. Raz - telefon ułatwia obsługę, ustawienie niektórych funkcji, np. interwałów w GBA800 jest trochę upierdliwe, trzeba się trochę naklikać po zegarku, na ekranie jest szybciej i łatwiej. Dwa - w telefonie podejrzysz np. podsumowanie nadeptanych kroków np. z tygodnia w czytelnej graficznie formie, na zegarku nie bardzo, a bogatsze modele pewnie więcej statystyk oferują, które na smartfonie masz czytelnie podane. Trzy - bluetooth mniej prądu bierze niż GPS, możesz korzystać z GPS w telefonie do nawigacji, sprawdzając tylko kierunek rzutem oka na zegarek. Że już o synchronizacji czasu praktycznie na zawołanie, bez kombinowania w którym kącie mieszkania złapiesz sygnał radiowy nie wspomnę. Na upartego zegar atomowy też jest urządzeniem zewnętrznym z którym parujesz zegarek z WC, i też nic w nim z poziomu zegarka nie przestawisz...
 12. Obejrzyj filmy kol. Mateja, przerobił oba. Z tego co pamiętam to różnią się nieco funkcjami, głównie stopera, i dostępem do nich. GBA ma pod piątym przyciskiem podświetlenie, a GBD zdaje się właśnie stoper. Sam mam GBA, spoko jest, oprócz krokomierza przydatny może być timer z możliwością ustawienia interwałów, jeśli coś ćwiczysz.
 13. Moim zdaniem bluetooth. Telefon masz raczej zawsze pod ręką, jeśli nie planujesz spędzać czasu w jakiejś głuszy, gdzie telefon nie złapie sygnału. W aplikacji wygodnie się zmienia ustawienia, synchronizację masz na każde zawołanie, nawet jeśli nie włączysz bt i zegarek się nie zsynchronizuje kilka dni to raczej nie opóźni/przyspieszy w tym czasie jakoś bardzo istotnie.
 14. Amig0

  Nowosci Casio

  https://whatnext.pl/casio-przygotowal-zegarki-g-schock-z-zespolem-gorillaz/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.