Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amig0

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący
 1. Amig0

  Nowosci Casio

  https://www.theillest.pl/ys-x-casio-g-shock-gm-s5600ys/ Majtkowa edycja GM-S5600.
 2. To tactix jakiś? Zaje...sty 🙂
 3. No mnie pierwsze co się skojarzyło to seria geonaute z deca, takie mydelniczki z wyświetlaczem, ale może na żywca lepiej wypadnie :-).
 4. Pomijając rozdzielczość, to stary chyba ładniejszy * zrzut z filmu DC Rainmaker'a
 5. Kto się interesuje to pewnie już wie, objawił nam się Instinct 2 https://spidersweb.pl/2022/02/garmin-instinct-2-premiera.html
 6. Gratki, niech się nosi :-). Ale to szkiełko to zmień 😉
 7. To ładowanie to na parapecie przeprowadzasz, czy w warunkach "użytkowych", t.j. na ręce, tylko ew. nie przykryty rękawem?
 8. Instinct solar w kamuflażu za 1199 na polskim Amazonie jest jakby ktoś polował na taką wersję
 9. Jest to już jakaś dobra prognoza. W solarnych citkach i casio baterie żyją latami, solarne garminy są pewnie zbyt krótko na rynku żeby to stwierdzić, ale skoro zwykłe się trzymają to jest nadzieja że Instinct nie stanie się zbyt szybko elektrośmieciem 🙂
 10. Macie panowie (i panie) jakieś doświadczenia odnośnie trwałości baterii w zegarkach Garmina? W sensie czy po np. 2-3 latach nie traci znacząco pojemności, jak to się czasem dzieje w smartfonach, a jeśli tak, czy da się je gdzieś wymienić? Chodzi mi po głowie Instinct solar, i taka mnie naszła wątpliwość.
 11. Te edki, a konkretnie ef-129, tam gdzie koperta jest w połysku, to są jakieś niklowane, czy tylko polerka? Mojemu przydało by się usunąć ryski z atrapy pierścienia, tylko nie chciał bym usunąć jakiejś powłoki niechcący
 12. Kupiłem kiedyś Citizena z Eco drive, po wyjęciu z pudełka też nie dawał znaku życia. Ruszył jak powisiał kilka godzin pod kloszem lampy w pokoju, ale nie podładował się na tyle żeby ustawić czas radiowo. Dopiero dzień spędzony na parapecie (była zima, mało słońca) przywrócił mu funkcje życiowe, dla pewności spędził tam jeszcze jeden dzień, i od tego czasu zero problemów. Spróbuj rozszyfrować datę produkcji na deklu, zapewne spędził kilka miesięcy w pudełku bez dostępu światła. Jak poprostu postawili go na półce to nie wiem czy ma tam dosyć światła, mój potrzebował paru godzin wisząc kilkanaście cm pod żarówką. Ale generalnie nie jest to nic niezwykłego, z tego co czytałem solary często przychodzą rozładowane, a potem działają normalnie.
 13. Nawet nie wygląda to źle, zawsze nosiłem zegarki na bransoletach, ale latem więcej chodziłem z g-shockiem, i kajdan jakoś tak mi zaczął przeszkadzać :-).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.