Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

papierowaparowka

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

112 profile views
 1. Panowie, z tą czerwoną dwunastką wszystko ok? https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-pobieda-czerwona12-1955-cccp-CID87-IDI4RyX.html Szukam tego zegarka od dłuższego czasu, może ktoś ma w fajniejszym stanie i chce się podzielić?
 2. Chętnie kupię czerwoną dwunastkę w stanie co najmniej niezłym chciałbym ją normalnie nosić, więc nie musi być idealna, bo trochę szkoda Ewentualnie jeśli ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu takiej na wschodnich portalach, to będę bardzo wdzięczny.
 3. @lobo82 czwartego był wystawiany, teraz nawet chyba staniał.
 4. Koledzy, kupię cienkiego Mira, przy którym nie trzeba będzie wiele robić. Stan przynajmniej niezły, ale wiadomo, że może być bardzo dobry. Kupię również coś złoconego, w prostokącie i z ciemną tarczą (Łucz, Cornavin itp.). Zachęcam do kontaktu PW.
 5. @Zdzisiek @art_69 dzięki, właśnie mi coś złota pasowała.
 6. @funky Ta Raketa ma urwaną subsekundę? Słabo na telefonie widać. Jeśli można, to zarezerwuję.
 7. Uuu... Piękna sztuka. Szukam czerwonej dwunastki, ktoś ma i chce się pozbyć?
 8. Bardzo fajne ma te zegarki, ale ceny kosmiczne. Chyba nie nadążam za inflacją na rynku ZSRR vintage.
 9. Piękny zegarek, a jeszcze piękniejsza pamiątka. Gratulacje!
 10. Dziękuję @mkoch za odpowiedź! Tego się spodziewałem, niestety. A wiesz może, czy w jakichś zegarkach były takie, które by pasowały? Żeby nie było off topu: kupię czerwoną dwunastkę. Zapraszam do kontaktu
 11. Koledzy, taki sekundnik jak wyżej nada się do Sputnika?
 12. @chou szukam połączenia złota z czarną, kwadratową/prostokątną tarczą.
 13. Koledzy, jak to było z tymi sekundnikami od Sputników, że oryginalne się tak żadko trafiają? Odpadły? Już się kiedyś nad tym zastanawiałem, ale nie znalazłem odpowiedzi. Żeby nie było offtopu: kupię czarną kostkę, jak na zdjęciu, albo coś podobnego, a także czerwoną dwunastkę do noszenia, w niezłym stanie. Nieźle zapłacę. https://apollo-ireland.akamaized.net/v1/files/77urz3p11mcx-PL/image;s=644x461
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.