Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

herostrates

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Doszedł dzisiaj do mnie czarny Atmos 50 i... wygląda na to, że dopadła go klątwa Seiko: Czy ktoś orientuje się, czy Squale honoruje to jako wadę? A teraz najdziwniejsze. Mam niebieskiego, matowego Atmos 50 i tam bezel ma 60 klików, a tutaj 120. Chodzi dużo lżej niż w tamtym. Myślałem, że te zegarki nie różnią się niczym poza kolorystyką. Wiecie coś więcej o tym?
 2. Jak należy rozumieć ten brak 777 w magazynach? Zamierzałem w bliżej nieokreślonej przyszłości kupić ten zegarek. Myślałem, że nowe Żółwie będą dostępne przez co najmniej parę lat. To chwilowy niedobór?
 3. Czy ktoś orientuje się, z jakiego kraju wysyłane są zegarki ze sklepu Squale? Chodzi mi o to, czy jest to konkretnie Szwajcaria tzn. istnieje ryzyko naliczenia VAT w Polsce.
 4. Mój pierwszy post na forum, cześć wszystkim! Niedawno zainteresowałem się głębiej tematem zegarków automatycznych. Od razu wpadł mi w oko seikowy sznyt. Na pierwszy ogień poszedł SKX, wczoraj dołączył do niego Żółw. O ile ten pierwszy jest równy, prócz bezela przesuniętego o pół stopnia w lewo, tak limitka Żółwia ma skopany bezel, centrowanie na 6 i całą tarczę przesuniętą lekko w prawo. Rozjazdu pomiędzy wskazówkami boję się sprawdzać na obu. Znajomi mówią, że sami by tego nie zauważyli, ale za dużo człowiek naoglądał się zdjęć popisów Seiko, żeby dało się to odzobaczyć, lub chociaż przestać zwracać uwagę. No nic, za parę dni do stada dołączy Alpinist; mam nadzieję, że on już nie zawiedzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.