Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krzysiek82

Użytkownik
 • Content Count

  754
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Początkujący

About Krzysiek82

 • Birthday 08/25/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

1,086 profile views
 1. Kurier nie ma obowiązku czekać aż każdy sprawdzi zawartość chyba, że jest wykupiona taka opcja lub ewidentnie widać, że opakowanie jest zniszczone lub było otwierane - wtedy sporządza protokół. W przeciwnym razie to jego dobra wola czy poczeka. Ja oklejam przesyłki taśmą z własnym logo i coś zawsze maznę dodatkowo markerem po całości. Zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenie. Trzymam kciuki ale szanse raczej marne, żeby wypłacili odszkodowanie.
 2. Na pewno będziesz mile zaskoczony jak zdecydujesz się na ten zegarek. Wykonanie i mechanizm w stosunku do ceny rewelacyjne. Inne znane marki też naśladują wzornictwem Rolexa. Osobiście jestem bardzo zadowolony z Invicty 8926ob a w kolekcji mam znacznie droższe zegarki, które nie robią aż tak pozytywnego wrażenia
 3. Piękny zegar. Na żywo robi bardzo pozytywne wrażenie. Miałem jeszcze wersję z granatową tarczą i paskiem. Sprzedałem...Klienci byli bardzo zadowoleni bo na żywo model ten prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na fotkach. Glycine pakuje to fabrycznie próżniowo w folię i patyna wychodzi w czasie użytkowania Obecnie mało dostępny model.
 4. Taka moda... Kiedyś optymalny rozmiar to było około 36-38 mm. Jak już napisałeś temat to chyba coś jest na rzeczy
 5. W drodze do mnie lecą 3 sztuki. 2 do odddania w dobre ręce
 6. Automat z ceramiczną wkładką bezela jest naprawdę ok. Jeżeli podoba się na zdjęciach to na żywo zrobi pozytywne wrażenie.
 7. Niestety jak się wybiera wysyłkę do Polski to ceny z automatu są zmieniane z USD na PLN po bardzo niekorzystnym kursie. Do tego mega promocje - kody rabatowe nie są uwzględniane przy wysyłkach poza USA.
 8. Zakupy za pośrednictwem serwisu Chrono24 są bezpieczne. Jak zegarek spełnia oczekiwania w 100% to brać. Zawsze można próbować wynegocjować lepszą cenę.
 9. Też uważam, że jak kupować używany egzemplarz to tylko z paragonem potwierdzającym zakup u AD, pudełkiem, itp. Jeśli tego nie ma w zestawie to od niechluja nie kupować. Nie wyobrażam sobie jak można zgubić paragon lub oryginalne pudełko. To bardzo często podrabiany model.
 10. Obecnie cena za DC 4 idzie w górę bo źródełko na Joma, Ashford, Ebay, itp. się wyczerpało i nie ma nigdzie tego modelu w rozsądnej cenie. Jak się mylę to proszę o namiar
 11. Napisz proszę o jaki serwis i sklep się rozchodzi? Wszystko powinno być wyregulowane/naprawione. To prosty i popularny mechanizm i nie powinno być problemu. Ewentualnie zwrot kasy albo nowy zegarek.
 12. Jeśli chodzi o pieniądze na utrzymanie forum to prowizja od sprzedaży za każdy zegarek. Szczegóły i przebieg transakcji tylko na forumowym komunikatorze. Brak limitów wystawianych zegarków, terminu 30 dni na 2 zegarki, itp... 1% od ceny końcowej i wszyscy będą zadowoleni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.