Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

janusz2264

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 1. janusz2264

  Policzmy SEIKO 5

  Witam . Chciałbym się pochwalić małym zabiegiem który wykonałem na moim Seiko5 (oczywiście rękami zegarmistrza) . Mianowicie postanowiłem zamontować w nim szkło szafirowe. Operacja w pełni się powiodła chociaż oryginalne szkiełko nie przeżyło demontażu.
 2. A propos ....Jestem posiadaczem SEIKO "piąteczki" (SNZG13K1) i w związku z hardlexem mam pytanie. Czy jest możliwe wymianę tego szkiełka w w/wym.zegarku na szkiełko SAPHIRE?
 3. Czy ktoś wie od kiedy zaprzestano firmować zegarki rosyjskie napisem Made in USSR? Z końcem Związku Radzieckiego czyli grudzień 1991 czy nieco póżniej?
 4. W końcu usiadłem i naprawiam niedociągnięcie. Ostatnia fotka mojego "ruska" bardzo nie udana, odwrotnie jak naprawa i powrót do żywych. Chodzi znakomicie i jestem pod. wrażeniem dokładności. Zegarmistrz dał chyba sobie czas po wyregulował go nieomal na zero. Nie do wiary. Koperta w kilku miejscach ma juz niestety małe bo małe ale zawsze uszkodzenia chromu, ale mi się podoba . Codziennie zawieszam na nim oko. I jeszcze raz....
 5. Witam ponownie. Dawno mnie tutaj nie było. Chciałem się pochwalić,że w końcu odebrałem moją "Rakietę" od naprawy a właściwie renowacji. Ponoszę go jakiś czas . Zdjęcia zamieściłem oczywiście w kolejności...Przed naprawą......w trakcie.....no i oczywiście efekt końcowy....
 6. Dostałem info od zegarmistrza, że mój zegarek jest już do odbioru. Nie wyrabiam się ostatnio w czasie by zdążyć do siedemnastej ze względu na pracę. Przysłał mi jednak ciekawostkę w postaci zdjęć w stylu "historia naprawy" Jak już odbiorę to na pewno się pochwalę. Pierwszy raz w życiu widzę zegarek w takim stanie...)
 7. Tak. Czytałem...Dziwi mnie tylko,że sklep z Londynu ciągle funkcjonuje mimo to że sprzedaje podróby..
 8. Czy jest możliwe by sprawdzić co to za sklep? Z góry dziękuję za każdą pomocną odpowiedź
 9. Czy możesz zdradzić ile złociszy ubyło z Twojego portfela?
 10. Niestety jestem zmuszony. Najwidoczniej podczas przeprowadzki, przerzucania rzeczy, sprzątania itd (zrobiła się w szkiełku dziurka). Muszę wymienić chociaż tak jak wspominasz szkiełko jest oryginalne nisko profilowe.
 11. Nie mam zegarka od pana Kapałki ale na gwarancji jest pieczątka tej firmy z UK World Shopping Center LTD itd....Czy to oznacza na pewno,że mam podróbkę? Nie znam ceny zegarka. Dostałem go w prezencie. Czy zegarmistrz jest w stanie stwierdzić oryginalność Twoim zdaniem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.