Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MacGege

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

About MacGege

 • Birthday 04/27/1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

132 profile views
 1. ja to robiłem w lutym tego roku . Przyszło mi info do Panerai , były reklamy na Insta a nawet dostałem info od sprzedawcy .
 2. potwierdzam , to działa moje dwa PAMy też mają przydłużoną gwarancję , która sumarycznie wynosi 8 lat
 3. Mam 1312 gdzie koperta jest identyczna stad ta nadzieja ze 3 mm nie zrobią większej różnicy , niestety 😕
 4. Ostatni Sub w rozmiarze 44 mm jaki był w ofercie to 1024 ale juz go nie produkują wiec kupno nowego jest praktycznie nie możliwe. Trzeba by poczytać ale może tak być ze jak sie dobrze przywali to po prostu pęka, kwestia jak dużej siły trzeba użyć . Fajne wrażenie robi faktura i wzór materiału no i przede wszystkim waga . Duży zegarek a wazy tyle co nic.
 5. No niestety , łudziłem sie ze 3 mm więcej i nie będzie tragedii ale niestety bez względu na ujęcie wyglada to zle. Może Panerai jednak wypuści jakieś Submersible w rozmiarze 44 mm , byłby idealny. Ale generalnie ten carbotech na zdjęciach mnie jakoś nie przekonywał, to na żywo robi świetne wrażenie.
 6. Miałem nadzieje ze 47 mm będzie jednak pasował rozmiarowo, niestety dzisiejsza przymiarka pokazuje ze moja przygoda z Panerai kończy się maksymalnie na 44-45 mm.
 7. z tym że RADO pojawiło się 5 lat później bo w 1962 r
 8. Z dzisiejszej prezentacji dla mnie najlepszy jest SUPEROCEAN HERITAGE '57. Fajne uzupełnienie kolekcji do SUPEROCEAN HERITAGE II B20
 9. przyszły paski od 2DStraps. Nie znam się na sztuce kaletniczej ale są całkiem niezłe
 10. Dzięki za info Nie mam praktycznie doświadczenia z paskami a na obróbce skór to już nie mam zielonego pojęcia , gdyż praktycznie wszystko to co mam to OEM a te, na zdjęciach całkiem fajnie wyglądają.
 11. Cześć , miał ktoś do czynienia z paskami z 2D Straps, www.2dstraps.com Pytam bo na tle konkurencji wychodzi dość atrakcyjnie cenowo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.