Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rosomak1337

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Początkujący

Recent Profile Visitors

56 profile views
 1. Moja połówka ma już dwa oto takie, z tego co pamiętam występują jeszcze z zieloną tarczą, ma ktoś może na sprzedaż?
 2. Hey, zdarzył się wam kiedyś zerwany gwint w mechanizmie w miejscu gdzie jest śrubka trzymająca nóżkę tarczy? Co wtedy robić kleić? zegarmistrz nagwintuje?
 3. Wiem o tym, wkręcam dobrze. Wkrętak mam dobry, przed chwilą wykręciłem nim kilka innych śrubek trzymających tarcze. Łapki tarczy są całe. Jak tak teraz myślę to wygląda na to że śrubki mają za małą średnice bo pomimo tego że je wkręcam nie łapią gwintu, ale to dziwne bo sprawdzałem kilka różnych śrubek z innych rusków.
 4. Zegarek spadł i tarcza zaczęła się ruszać, rozebrałem, ale nie mogę wkręcić śrubki trzymającej tarcze, nie mogę także dobrać nic innego, o co tu chodzi??
 5. Chętnie kupię mechanizm/balans Poljot 2414, są jakieś szanse żeby dostać coś takiego ?
 6. Polerował ktoś papierem ściernym szkiełko z lupką? nie chce jej uszkodzić, ale z tego co widzę jest ona od spodu
 7. Mam do wymiany kilka szkiełek między innymi w poljotach i rakietach, czy plexi które wysłałem jest raczej uniwersalne i będzie pasowało do większości zegarków ? Jeszcze pytanie odnośnie mierzenia, chce kupić szkiełko o 0.2 mm większe niż koperta/ring, czy jeśli rozmiar wyjdzie nieparzysty bez problemu wcisnę 0.3mm większe? fot. mroatman
 8. Coś mi tu nie gra, koronka napewno nie jest oryginalna ale ten zakręcany dekiel też budzi wątpliwości. Chyba że jest to poljot trochę późniejszy na 17 kamieniach
 9. Mam pytanie odnośnie slavy pepsi, bez problemu można dobrać i wymienić w nim szybkę? Werk wyciąga się od góry po ściągnięciu bezela? Dodatkowo pytanie o wyciągnięcie wałka, z tego co wyczytałem to trzeba coś zrobić z tą blaszką i dziurką, podważyć? nacisnąć?
 10. Werk w Rakiecie 2609ha, koło od zmiany godziny (nie wiem jak to się nazywa) trochę zmasakrowane. W sumie się nie dziwie bo koronka w pozycji nastawiania chodzi bardzo ciężko i przyśpiesza pracę. Jaka jest tego przyczyna?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.