Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Biess

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zawsze można kupić bambino na bransolecie. I tarcza niebieska
 2. Zobacz tego https://www.bernhardtwatch.com/collections/frontpage/products/binnacle-anchor-steel-black Za mną chodzi już od jakiegoś czasu i bije się o pierwszeństwo zakupu z C65 od CW
 3. Mój jest ze sklepu tego co podał Cordi. Polecam obsługa i kontakt na jak najwyższym poziomie.
 4. Przyjechały a właściwie to przyleciały nowe paski do mojego Fielda od Blue Sharka. Czas realizacji 2 tygodnie. Obyło się bez vatu.
 5. Po nakręceniu chodził obrzydliwie długo, ewidentnie H50. Na forum wus znalazłem jeszcze info że wersję mechanizmu w fieldach można rozróżnić po numerze na deklu. " H6943**** will have the H50 those starting H6942**** will have the ETA." U mnie to by się zgadzało.
 6. W automacie mam orienta z ich mechanizmem F6T22 z 40h rezerwą chodu ale przez inne indeksy, kształt sekundnika i autosugestię ciężko mi jednoznacznie stwierdzić czy sekundnik w Hamiltonie mniej płynnie chodzi. Chyba najprościej będzie to ustalić po długości rezerwy chodu.
 7. No to rozwiałeś moje wątpliwości, w takim razie instrukcja jest dołączona ze starego modelu, bo nie ma w niej słowa o H50. Zegarek chyba jest z 2017, wskazuje na to wewnętrze oznaczenie sprzedawcy. Myślałem że H50 dawali dopiero od 2018, a skoro zegarek z 2017 to.....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.