Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piter80

Użytkownik
 • Content Count

  397
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

437 profile views
 1. Jak ktoś ma emkę to może takparkować.
 2. Oczywiście w UK zaczeły się szczepienia i odrazu wirus zmutował.Sprytny ten wirus.I oczywiście ludzie nie będą umierali od szczepionek,tylko od zmutowanego wirusa.
 3. Grypa umarła na kowid
 4. Jak byłem u lekarza kilka lat temu to powiedział,że szczepienie na grypę nie ma prawa działać,bo wirus ciągle mutuje a przygotowanie szczepionki trwa bardzo długo.
 5. A wiecie jak bil gejts zaczynał biznes w majkrosofcie?Po tym jak zbudował komputer stworzył też wirusa i później zarabiał na sprzedaży antywirusa na swojego wirusa.Taka ciekawostka.Laboratorium gdzie powstał ten wieus należy do tego znanego filantropa.Przypadek.Otwarcie powiedział,że jak ludzie sie nie zaszczepią to wypuści groźniejsego wirusa i tak do skutku aż wszyscy się zaszczepią.W jakim celu to robi?A jeśli wiemy,że jest tak jk jego ojciec znanym zwolennikiem depopulacji światełko powinno się odpalić pod kopułą.Przed wyjazdem do Finlandii byliśmy testowani na srobid tym pseudo testem i 4 ludzi niby miało(oczywiście zero objawów chorobowych).po 3 dniach jak dostaliśmy wyniki to powtórka testów i nikt nie miał.Ani te 4 osoby,ani nikt,kto z nimi mieszkał i pracował.Taki to wstydliwy wirus.Ostatnio byłem na rezonansie w szpitalu i srovidowy oddział pusty.Zero pacjentów.Taka to straszna epidemia.Gdyby nie tv i internet nikt by nie wiedział,ze epidemia jest.Wystarczy napisać maila do GUS ile w tym roku było zgonów w porównaniu do poprzedniego.Rok temu starzy ludzie umierali na zapalenie płuc,raka,wylewy,grype a teraz umieraja tylko na srovid.Znajomego mama zmarła na raka i w akcie zgonu ma srovid. jeśli szczepionka jest bezpieczna i ma na coś pomóc to po co ustawy wewszystkich krajach zwal iające koncerny farmakologiczne z odpowiedzialności.Znajdzcie sobie w necie jakie osoby lobbowały za tymi ustawami i dlaczego? Ludzie sie zaszczepią i zaczną umierać to powiedzą,że to kolejna fala i że wirus zmutował.W Wuhan jkoś nie było 2,3,4 fali a w europie i uk jest jak to możliwe?Jak byłem w Finlandii 2 miesiące nie było maseczek,lockdownu i innych bredni i jakoś ludzie nie umierali na ulicach. pozdrawiam i życzę zdrowia.
 6. Ja miałem crashe co godzine średnio.A wczoraj żadnego.Grafika na plus.Nie ma mleka.Nie zacina gry podczas jazdy samochodem.Ale jest mniej ludzi i aut naulicach.Najlepiej to widać jaksię wyjdzie z domu V.
 7. Cyberpunk po patchu 1.05 działa dużo lepiej na ps4.
 8. No pewnie tak.poprostu lubie zapach skóry i pierwsze co to wącham nowe skórki a tu taki klops.Ocywiście to nie wina twórcy.Tylko nie byłem świadomy tego.Skórka super miękka i super wygląda.
 9. Pisałem do Sony i do CDred o zwrot i cisza od 2 dni.A ludzie piszą,że sony nie uwględnia reklamacji a gre ze sklepu wycofali.
 10. I dobrze,bo aż oczy bolą.
 11. Jak mi oddadzą kase za Cyberpunka to kupie AC Valhalla albo GoT właśnie.
 12. Wczoraj dotarły zamówione paski i portfel.Jakość pierwsza klasa,poza zapachem skóry(chemiczny zapach jakby pasta do butów)skórka z ładownicy świetna.Polecam oczywiście
 13. U mnie na ps4 z dyskiem ssd cyberpunk działa tragicznie.Wywala mnie do niebieskiego ekranu co godzine średnio.Co chwile roboe save.Gra robiona 7 lat a wygląda jak gra z 2013 roku.Do tej pory żadna gra mnie tak nie rozczarowała.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.