Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

solti

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Działka nie musi być kwadratowa😃 Sporo jest działek podłużnych, o podobnych proporcjach do tej, o której piszesz. 24 m to wcale nie aż tak mało, ale zależy też, jaki dom planujesz tam postawić. Nie powinno być to większym problemem. Pamiętaj tylko, że budując dom musisz wybrać taki projekt, który umożliwi zachowanie odpowiedniej separacji zabudowy od granicy z sąsiadem. Innymi słowy - nie przewiduj zabudowy do samej granicy działki. Oczywiście są wyjątki od tej reguły, ale wymaga to już wtedy uzgodnienia z sąsiadami. Pytanie też, jak wygląda, i czy w ogóle istnieje, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Choć teoretycznie to moja branża, ale od wielu lat siedzę trochę w czymś innym, więc w sprawie podania konkretnych odległości, które należy zachować, niech może wypowie się jeszcze ktoś, kto na bieżąco śledzi zmiany przepisów😉
 2. Dzięki! Częściowo już je właśnie spełniłem, bo Clean Ocean w tym tygodniu zagościł na moim nadgarstku😄
 3. Dokładnie taka mi się odpodobała😉 Kiedyś też była obiektem moich westchnień. I Aquis nie jest tutaj żadnym substytutem Omegi. Po prostu bardziej mi się teraz podoba. W każdym razie życzę Ci spełnienia marzenia!
 4. Kilka lat temu bardzo podobała mi się Omega Seamaster 300M. Cena mniej😉 Ale odkąd zobaczyłem nowego Orisa Aquisa, zmieniłem obiekt pożądania😄 Nadal została mi jedna Omega, do której czasami wzdycham (wspomniana AT właśnie), ale na razie pozostaje jedynie w kategorii odległych marzeń. Jedno jest pewne, podstawowy diver od Omegi mi się odpodobał. Mimo dużej sympatii do tej marki.
 5. @mickey#1 myśli o diverze, a Ty proponujesz AT? To zupełnie niepodobne zegarki!
 6. @mario1971 rozumiem twój ból. Ja niestety też tak mam, że jak zauważę jakiś defekt, to nie daje mi on spać po nocach😉
 7. Za jakiś czas zrobię mu porządną sesję, a teraz kolejne zdjęcie z telefonu, jako dowód koronny w sprawie centrowania bezela😉 Ciężko ustawić zegarek w płaszczyźnie idealnie równoległej do obiektywu. Indeks jest niżej od bezela i jakiekolwiek pochylenie, choćby minimalne zegarka, powoduje wrażenie złego centrowania. Tutaj starałem się, jak mogłem, a minimalnie i tak przechyliłem w drugą stronę i jakby się uprzeć, to na tym zdjęciu jest minimalnie przesunięty w lewo. Ale musicie mi wierzyć na słowo, że jest OK.
 8. Centruje idealnie😃 Zdjęcie zrobione pod kątem i dlatego takie wrażenie. Ale aż specjalnie poszedłem sprawdzić, bo się zestresowałem😜
 9. Przecież zacząłem od zrobienia przelewu na twoje konto. Nie dotarł jeszcze?😅 I dziękuję!
 10. Tak na szybko - proszę o przyjęcie do klubu!😉 Zgłaszam się z moim nowym Aquisem, zaraz po wyjęciu z pudełka, jeszcze z niedopasowaną bransoletą i nawet nie ustawioną godziną😁 Zakochałem się w tej tarczy!
 11. W takim razie, przy takich kryteriach, jeśli spotkania wysokiej rangi, zegarek musi być dobrany idealnie a galanteria jest srebrna lub złota, to muszą być dwa zegarki. Jeden w złotej, drugi w srebrnej kopercie. Inaczej będzie się to kłócić ze sobą.
 12. Jako posiadacz, od niedawna, takiego Eposa, tylko w innej wersji kolorystycznej, mogę tylko przyklasnąć. Zegarek świetnie leży nawet na mniejszym nadgarstku, i urzeka cieniutką kopertą. No i jest nakręcany, nie automatyczny, co przy rzadko noszonym garniturowcu jest niezaprzeczalną zaletą. Od siebie wtrącę tylko taką dygresję, że kolor koperty zegarka dobiera się do reszty dodatków (klamra paska od spodni, spinki do mankietów, itp.), więc rozumiem, że skoro głównie poszukujesz złotych zegarków, to mąż preferuje same złote dodatki?
 13. W pełni zgoda! Chciałem zaproponować dokładnie to samo, tylko obecnie może być problem ze zmieszczeniem się w budżecie. Na początku maja kupiłem swoją za 2200. Teraz ceny już poszybowały w górę i skończyły się promocje. Jeśli jednak gdzieś znajdziesz ten zegarek w dobrych pieniądzach, to zdecydowanie warto! Na żywo jeszcze bardziej zyskuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.