Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sim1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Zakup na wakacje, sprawdził się wyśmienicie. Co mnie baardzo pozytywnie zaskoczyło - po 3 tygodniach miałem chyba ok 10 sekund na plus (pewnie były wahania w obie strony ale zagregowane się znosiły ewidentnie).
 2. Od jakiegoś czasu oglądam te F104-ki i uważam że są piękne Pozytywnie zazdroszczę!
 3. Ja z tej listy wybrałbym bez wahania Airman DC-4 Purist. Prawie kwintesencja Airmana... no poza No.1. Sam mam tzw. noon-a czyli w zasadzie odwrócona kolorystyka DC-4 Najbardziej przejrzysty airman jeśli chodzi o czytelność tarczy i wskazań.
 4. Ashford (.com) od jakiegoś czasu ma podobnie niskie ceny (nieco wyżej ale chyba wysyłka jest za darmo). Cło do opłacenia przy odbiorze. Tylko tam sytuacja się zmienia z dnia na dzień... zegarki wyprzedane w bardzo niskich cenach chwilę pojawiają się z wysoką ceną po czym ona znów spada i tak w kółko.
 5. Te nowe nie są złe o ile nie przesadzą z nimi dalej jeszcze bardziej udziwniając. Mam z tych nowych airmana 46mm. Genialny, przejrzysty, wielkie okno daty i nosi się w zasadzie jak 42mm. Funkcjonalnie w porównaniu z nim wersja base 22 w użyciu to masochizm ... ale wiadomo całkiem przyjemny .
 6. Ooo to to Te paski ewidentnie zgrywają się wizualnie z modelami bazującymi na pierwszych airmanach. I dopiero teraz zauważyłem że u mnie o ile tarcza i wskazówki to 1953 rok to mniej prawilny bezel Tak wyglądająca cyfra 6 pojawiła się dopiero dobrych parę lat później. Fajna strona -> Glycine Airman Gallery
 7. Trwają testy paska typu MN i rzeczywiście wygodą bije na głowę wszystko, aż się nie chce ściągać .
 8. Tak się przyzwyczaiłem, że już nie mogę inaczej bo mnie paski ugniatają. Pracuję na komputerze i ręka na klawiaturze czy myszy nie zawadza niczym. Po prostu ta część którą opieram o biurko to sam pasek, żadnej klamerki, niczego, jakby go nie było. Powoli zaczynam mieć problem z klasycznymi paskami :| bo tam takich sztuczek się nie da zrobić... choć te oryginalne Glycine to najwygodniejsze paski jakie miałem na ręce. Jeszcze przede mną Marine Nationale bo nie miałem przyjemności do tej pory.
 9. Uzbierała się już trójca Ubrana w letnie gacie cieszy oko.
 10. Wlasnie w ten sposób jest wygodniej, przynajmniej w przypadku pracy przy biurku. Klama wypada w miejscu w którym "znika", przestaje się czuć pasek, nie stukając w nic klamrą Każde nato mam od jakiegoś czasu tak obrócone. Zapina się dziwnie ale to kwestia wprawy, po chwili jest równie ok jak tracycyjnie.
 11. Klimatyczne zegarki Ja się nie mogę napatrzyć na tego gagatka I w innych konfiguracjach kolorystycznych
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.