Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mario_EL

Użytkownik
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. Nie wiedziałem, że Junghans robi zegarki solarne. Seria Milano to Citizena?
 2. Szukam zegarka solarnego. Zależy mi , żeby był jak najcieńszy. Wiem , że jest Citizen Stiletto, ale zależy mi na datowniku. Znacie coś takiego? Niekoniecznie musi być Citizen. Z góry dzięki.
 3. Znalazłem sklep internetowy, który sprzedaje oryginalne (wg tego sklepu) zegarki. Ceny są dobre. Trochę niższe, ale nie aż tak bardzo. Nie są to super niskie ceny. Interesuje mnie zegarek Omega Aqua Terra. Porównałem zdjęcia tego zegarka ze strony sklepu ze zdjęciami ze strony oficjalnej Omegi. I są różnice w wyglądzie tarczy zegarka. Czy to możliwe, że są sprzedawane podróbki w tak wysokich cenach? Czy jest tyle wersji tego zegarka, że nie natrafiłem na stronie Omegi na właśnie tą wersję?
 4. Czy jest coś takiego jak smartwatch zasilany solarnie? Coś takiego jak solar Seiko lub Citizen eco-drive?
 5. Może nie ze szklanego ekranu , ale z internetu. Amerykański admirał pokazuje, jak zrobić maseczkę. Na nadgarstku smartwatch. Znak czasów.... Ciekawe czy chiński smartwatch ;-) Myślałem, że na tym poziomie nosi się coś innego .... A tu smartwatch..... https://twitter.com/Surgeon_General/status/1246428235883298816
 6. https://www.rp.pl/Handel/200329272-Ministerstwo-Rozwoju-wygasi-umowy-najmu.html Wygaszenie umów najmu. Pomoże?
 7. https://sukces.rp.pl/piekne-rzeczy/4990-rolex-wstrzymuje-produkcje-ceny-na-rynku-wtornym-wzrosna/ Z powodu epidemii Rolex zatrzymuje produkcję. Jak sądzicie , czy ceny na rynku wtórnym wzrosną?
 8. Zastanawiam się nad kupnem zegarka z lat 60-tych Zenith potocznie określany jako JFK. Zegarek po serwisie. Wygląda rewelacyjnie. ALe zupełnie się na tym nie znam. Na co zwrócić uwagę, czy podróbka czy nie? Na razie nie mogę zamieścić zdjęć. Wrzucę , jak tylko dostanę.
 9. Nic wielkiego, ale sentymentalnego. Pierwsza kostka sprzed lat, z czasów studenckich..... Od niej zaczęła się moja sympatia do prostokątnych zegarków.
 10. A może to celowe? Sposób na zwiększenie ceny? Nie wierzę, że przy obecnych możliwościach produkcyjnych nie da się zapewnić odpowiedniej podaży.
 11. Poważnie? Gdybym miał kilkaset tysięcy złotych drobnych i chciał kupić nowego PP Nautilusa to się nie od ręki? Trzeba czekać?
 12. Dlaczego ceny używanych PP są wyższe od nowych? Coś się zmieniło w samych zegarkach? Z Seiko to zaskoczenie dla mnie. Które modele?
 13. Poważnie? Podaj przykład. Nie chce mi się wierzyć...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.