Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pietias

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

About Pietias

 • Birthday 03/30/1980

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.piotr-gruchala.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Literatura, muzyka
 1. Na zdjęciu wygląda świetnie PS Świetne nabytki Panowie!
 2. Dziękuję Panowie! Zależało mi bardzo na mechaniźmie z podwójną datą i w dodatku w języku rosyjskim. A więc jak już człowiek czegoś szuka, to musi znaleźć Udanych poszukiwań!
 3. Niedzielny zakup (dlatego na ręku inna data ). Wskazówka minutowa podmalowana chyba korektorem, ale ogólnie zegar dobrze się nosi, a co ważniejsze, świetnie trzyma czas. Pozdrawiam PS Zdjęcia muszę zacząć robić w hermetycznej komnacie bezpyłowej, albo słabszym aparatem, bo tych drobnych paprochów nijak nie widać "na żywo"
 4. Pietias

  Naręczne

  Zaczątek kolekcji zegarków radzieckich
 5. Trudno mi sobie wyobrazić prostszą prostotę. Ten zegrek jest przepiękny. I te rzymskie indeksy. Mam jednego Wostoka z rzymskimi i postrzegam tę tarczę jako wyraz ciągłości tradycji kulturowej.
 6. Pierwsza kostka. I nie mogę się z nią rozstać. Stale na ręku, choć jeszcze mniejsza od tu prezenowanych.
 7. A tu o zegarkach Rakieta i 300-letniej historii Petrodworcowej Fabryki Zegarków: https://www.youtube.com/watch?v=oyW6f15s2Jk.
 8. Rakieta w godzinach przedpołudniowych Niedzielny nabytek. Od wczoraj na pasku, od dzisiaj na ręku. Szkiełko jeszcze nie wypolerowane, ale to już kwestia czasu
 9. Dzięki! Poprzeglądam jeszcze katalogi. Koperta złocona (Au 20<).
 10. Bazarkowe znaleziska. Było też sporo Rolexów po bardzo okazyjnych cenach, ale wolałem zostać przy radzieckich . Inna sprawa, że drżę o tę Rakietę. Nie dość, że zalatuje damką, to jeszcze nie jestem pewien oryginalności wszystkich elementów. Trochę spóźnione te moje rozterki, wiem. Z dobrych wieści: oba przepięknie chodzą, nie późnią, nie spieszą. Pozostaje przepolerować szkiełka i dopasować paski. PS @Sebolski: Przepiękna Rakieta
 11. Dzięki. Dla imperialistów inne wersje Łucze i Poljoty powyżej - cuda! Gdzie Wy panowie takie znajdujecie?
 12. Poljot na bransolecie. Trafił do mnie w prezencie już kilka tygodni temu, ale wymagał czyszczenia i regulacji bo późnił strasznie. Poprzedni właściciel chlapnął czymś w okolicy indeksu 6 i 10, ale mniejsza o to. Znalazłem model w katalogu, ale widać wyraźnie, że egzemplarz katalogowy ma indeksy minutowe rozplanowane inaczej, tj. wpisane po wewnętrznej części indeksów godzinowych. Ki diabeł? Z tego co się wywiedziałem od ofiarodawcy, zegarek był zakupiony w początku lat 80 w Polsce. PS A beczka piękna!!!
 13. Piękny Wostok! A przestroga o chorobie zbieractwa jest bardzo prawdziwa Też jestem tu nowy i też zacząłem o Wostoka (również z zieloną tarczą )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.