Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kRis155

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. https://www.instagram.com/p/B74RLHOAFTO/?igshid=1qi2ye8y8hr0i&fbclid=IwAR3gEoMlQdPbI57QJwrUI1bfxONNoTYXEM0MFpv1yFogtfESB1WtMz0GDzk https://www.hodinkee.com/articles/oris-carysfort-reef-limited-edition-live-pics-and-pricing
 2. To chyba dobra wiadomość z tymi "in housami", tylko pewnie będę miał zagwózdkę czy wymienić Clippertona na coś z in hausem bo dwóch Aquisów chyba nie potrzebuję.
 3. Słyszałem gdzieś ostatnio że Oris ma w tym roku w planach dawać "in house" werki w 65 i Aquisie. Czy ktoś może ewentualnie potwierdzić?
 4. Świetny ten "Relief". Moim zdaniem najlepiej prezentuje się na czerwonej gumie więc może dobrą opcją będzie dokupienie takowej na lato. "Bajkal" również przepiękny no i do tego świeżutki. W moim odczuciu Aquisy to najfajniejsze dostępne na rynku nie "vintage inspired" divery. A już w tym przedziale cenowym to na pewno. Po prostu mają swój styl i niczego nie udają. Fajna jest też polityka firmy z tymi "limited run" edycjami.
 5. Tak tylko pytałem. Na Rolexa mnie nie stać na szczęście.
 6. Witam Czy Waszym zdaniem któreś z zegarków Oris mają potencjał na lokatę kapitału w dłuższym okresie czasu? Chodzi mi o to że np. kiedyś za 20-25 lat zostawiasz go wnukowi i jest on coś wart, lub przynajmniej nie stracił na wartości. Jak to wygląda w przypadku innych zegarkowych firm?
 7. Moje odczucia są podobne. Mam Clippertona od grudnia i ciągle nie mogę się napatrzeć. Ciekaw jestem jakie macie numery, mój to 0144. Najlepiej byłoby mieć wszystkie kolory ;-). Mnie bardzo podoba się jeszcze "Der Meistertaucher".
 8. Fajny czasomierz. I do tego w "159" jak widzę. Pozdro
 9. Też piszę po raz pierwszy więc wszystkich serdecznie witam. Trochę zaskoczyła mnie ta informacja o Aquisie "Batman", czy coś przeoczyłem? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.