Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spira

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

40 profile views
 1. Co to są koty na tarczy?
 2. Dziękuje za rady! Moje oczekiwania to skórzany pasek, większa tarcza. Chętnie biała, ale niekoniecznie. Orient podoba mi się jako marka. Nie musi być diver. Do tej pory patrzyłam tylko na creation watches, bo tam kupowałam już zegarek (Orient Bambino) narzeczonemu i mam dobre doświadczenie z tym sklepem. Nie wiem od czego zacząć, aby znaleźć ładne damskie automaty na pasku w cenie <1000zł
 3. Cześć! Jestem zegarkowym laikiem i poszukuję swojego pierwszego automatu czy możecie coś polecić dla kobiet? Najchętniej na skórzanym pasku, budzet do 1000zl. Podobają mi się te 2 zegarki. Czy to dobre oferty? https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-automatic-crystal-accent-fac0a005t0-womens-watch-10629.html https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-classic-quartz-sun-moon-japan-made-ra-ka0004l00c-womens-watch-13032.html Dziekuje za pomoc
 4. Nie mam listu ani żadnej informacji. Jedyne co mam to status na alipaczce - Zatrzymanie w cle
 5. Jak długo Urząd celny może przetrzymywać paczkę? U mnie już 9 dni dzwonię i dzwonię, ale to jak zabawa w głuchy telefon...
 6. Ooooo dzięki za hint. A jaka infolinia? Poczty polskiej czy jest jakaś inna?
 7. Super! Mój utknął w WER Warszawa (już 3dni), ale nie tracę nadziei
 8. Jaką drogą poczta polska informuje o konieczności zapłaty cła?
 9. Cześć Od trzech dni mam status na alipaczce Nie udało się pobrać trackingu, spróbuj ponownie później Wysyłka Airmail. Czy martwić się czy to jeszcze nie jest najgorszy czas?
 10. O proszę! Dziękuje za wyczerpujące info zamówiłam już Orient Bambino, ale Bonvier nadal mi się podoba. Dobrze wiedzieć ze nie jest taki zły!
 11. Dziękuje, ten niestety tez nie działał tak czy siak, zamówione. Czekam na paczkę i jestem podekscytowana
 12. Cześć Chcę kupić zegarek na Creation Watchesi wykorzystać kod rabatowy. Obecnie pokazują się 2 kody pod które podlega wybrany przeze mnie zegarek (GIFTM i BSW25) jednak żaden nie działa. Co może być powodem? Jak to zmienić? Czy po prostu lepiej odpuścić? To niby tylko 5% ale skoro jest możliwość to chciałabym skorzystać nawet z takiego rabatu. Dzięki!
 13. Cześć! Czy to dobry wybór i okazja? https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-bambino-version-4-classic-automatic-fac08003a0-ac08003a-mens-watch-9323.html Chciałabym kupić w prezencie znacie może ten sklep? Czy dodatkowo płaci się cło? Dziękuje!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.