Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krist-off

Użytkownik
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Krist-off last won the day on April 8

Krist-off had the most liked content!

Community Reputation

766 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

352 profile views
 1. Zdecydowanie. Profanacja, świętokradztwo i zbeszczeszczenie dwóch marek za jednym zamachem... więc lepiej kupić używanego Steinharta Submarinera Ocean One... on przynajmniej "niczego nie udaje" ... A tak na serio. Nie przejmuj się tym. zegarek to nie świętość, a przedmiot użytkowy. Ważne, żeby Tobie się podobał i ew. pasował do reszty. Jeśli "Casioak" Ci się spodoba to bierz. GW-9400 to fajny zegarek, ale troszkę sporawy. Najlepiej przymierzyć. najbardziej uniwersalnym G moim zdaniem jest kostka i wspomniany GA-2100. Najcieńsze i leżą na prawie każdym nadgarstku. Wersji jest zatrzęsienie (przynajmniej kostki), więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie.
 2. Ten kawał jest tak suchy, że aż dobry. to kolejny: Żona mówi do programisty: - Skocz do sklepu po bułki na śniadanie. Jak będą jajka, weź 6. Programista wchodzi do sklepu: - Dzień dobry. Są jajka? - Są. - To poproszę 6 bułek...
 3. Jak Szalek pokaże Amfe to nie ma .... we wsi. ps. To oryginał SE, czy bezel osobno dobierany?
 4. I prysznic po dniu pracy w ogrodzie...
 5. To bardzo dobry sposób noszenia maseczek.
 6. Raczej pompa. A niski poziom pokazał (i stąd pomysł o alternatorze) bo w krótkim czasie kręciłeś kilka razy i napięcie spadło, a alternator nie miał kiedy podładować... Oby nie elektronika, i oby serwis potrafił to ogarnąć. A nowa E całkiem przyjemna jest. Na wypad na wczasy, jak najbardziej się nada...
 7. TH na plus- wygląd! chyba jednak mniej "opatrzony" . Na minus (dla niektórych), że to kwarc... A Łążinie masz automat... Na resztę sam musisz sobie odpowiedzieć... Przymierzyć, pomacać itp. i kupić to co Ci się bardziej podoba. Jak dla mnie całościowo chyba jednak Longines... Chyba daje więcej za mniej przy porównywalnej jakości i świetnie się prezentuje na nadgarstku. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.