Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krist-off

Użytkownik
 • Content Count

  599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Krist-off last won the day on April 8 2020

Krist-off had the most liked content!

Community Reputation

1,861 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

476 profile views
 1. No to.... "Pa tera..." 🤣😅
 2. Piątek... K....!!! Fajne te autostrady... Takie nie za przejezdne... 😂
 3. Jakiś czas temu ogłosiłem "plebiscyt" na wakacyjniaka... Wygrał wówczas Komandirski 24h... Na zaszczytnym 2 miejscu znalazł się on... I oto jest. Pierwszy raz na łapie... Świetny jest!
 4. Gdzie Ty tam zegarek widzisz.... ? 🤣😅
 5. Dzisiaj przymierzanie nowych od majfrendów...
 6. Po pierwsze. Skoro mu nie ufasz to po co Ci on? Zmień na takiego, któremu ufasz... Po drugie. Spadek otwiera się z chwilą śmierci spadkodawcy. Jeżeli nie ma wątpliwości co do grupy dziedziczących i majątku wówczas można załatwić sprawę notarialnie. Notariusz sporządza akt notarialny tzw. Akt poświadczenia dziedziczenia i do tego Protokół dziedziczenia, w którym jest wypisane co i jak... Jeżeli zaś nie wiesz co i jak. Tj. ile jest majątku, kto dziedziczy... Idziesz DO SĄDU... Cyt. Za Infor. "Postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku odbywa się na wniosek. Oznacza to, że sąd nie wszczyna sam takiego postępowania (z urzędu) tylko czeka aż ktoś z zainteresowanych wniesie sprawę do sądu. Postępowanie takie ma charakter nieprocesowy (jest bezsporne) dlatego też pismo otwierające sprawę nazywa się wnioskiem a nie pozwem. We wniosku należy wymienić, jako uczestników, wszystkich potencjalnych spadkobierców. Przedstawić wszystkie okoliczności sprawy, takie jak zmarł spadkodawca, czy dziedziczenie następuje z ustawy czy z testamentu, co wchodzi w skład spadku." I raz jeszcze. Każdy przeciętnie ogarnięty student prawa to wie... Tym bardziej "pełnomocnik". Bo zakładam, że jest nim adwokat/radca... Jeśli mu nie ufasz... To PO CO GO MASZ... ? Ps. Od spadku trzeba zapłacić podatek.... I stąd skarbówka...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.