Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krist-off

Użytkownik
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Krist-off last won the day on April 8

Krist-off had the most liked content!

Community Reputation

260 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

281 profile views
 1. Nie dziwny, ale uczciwy, a to się chwali.
 2. https://www.timetrend.pl/szukaj?controller=search&s=Sheen Bym proponował...
 3. Sporo się zmieniło od czasów RAVki 1-ej, czy drugiej generacji. Dzisiaj suvy nie ustępują osobówkom. I jeśli miałbym wybierać między kombi a SUVem to wybrałbym to drugie. Podobna, praktyczność na codzień. Podobne prowadzenie, spalanie... (Może nieco większe, ale bez tragedii...) Wygodniej wsiąść, zapakować się. Nieco dalej w las wjedziesz. Co do komfortu i wyciszenia... Różnicy nie widzę. Wszystko zależy od jakości wykonania. Chyba, że oczekujesz wrażeń sportowych to tutaj raczej SUV nie przegoni osobówki.
 4. Do tego "TRO PLE SENSOR"... Nie trzeba być " specjalistą" ... Ten model chyba wypuszczono później niż "kilka lat temu" ...
 5. Ale mało, jak na 300+ koni. Wszystko ok. Jak się ludziska naczytają "propagandy" z ulotek to później zdziwienie. Ciężko też porównać trasę "podmiejską" z inną podmiejską. Najlepiej porównać z innym autem, którym jeździmy na codzień i z konkretną trasą. Mi zdarza się trasę miejską zrobić z wynikiem 8 ale i 12-13... I to każdym autem do 2 litrów w benzynie, jakim jeździłem. Jak koledzy piszą... Cudów nie ma. Silniki 2.0 300KM nie palą 6,5. Trzycylindrowe 1.2 120KM nie pali w mieście 4l tylko bliżej wyniku 2.0 wolnossącego o tej samej mocy itp. Itd. "Mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, ale natury nie oszukasz..."
 6. a, że poprzednie było... Możliw... Możliw... Po prostu chciałem wstawić coś mniej do d... niż politykę...
 7. Bill Gates nie mógł się mylić.
 8. I wylądowały wyniki. I ... I cały misterny plan też... Jeden wyeliminowany. Także ten. Generalnie super, bo oba mi się podobają. Dziękuję za dużą frekwencję i całą masę (35) głosów! Niewątpliwie pomogły mi w wyborze. Zasłużyliście na dobry napitek... 😃 Temat do zamknięcia... 🤯
 9. Podbijam temat. Ostatnie godziny głosowania... Zapraszam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.