Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mich03zb

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mich03zb

  1. Witam Mam to cacko od kilku tygodni. Zakupiony na OLX w cenie 1950 PLN. Nie pamiętam kiedy ostatnio z takim podekscytowaniem wyczekiwałem na dotarcie przesyłki z zegarem 😀. W mojej kolekcji są głównie zegary z nieco innej półki (Eterna, Rado, Oris, Fortis...), ale uważam, że w tym przypadku jest rewelacyjna relacja cena jakość.
  2. Dziękuję za sympatyczny komentarz. Też bym wolał odwrotnie, mam 52 lata. Docelowo moja kolekcja ma ograniczyć się do 16 zegarków, bo tyle zmieści się łącznie w mojej szkatułce i rotomacie. Z czasem będę tę kolekcję odświeżał i któreś czasomierze będą musiały ustąpić miejsca nowym nabytkom. Na pewno też z biegiem czasu coraz staranniej będę dokonywał selekcji... Pozdrawiam Zbyszek
  3. Witam. Mam na imię Zbyszek. Fascynacja zegarkami zaczęła się u mnie niedawno, bo ponad pół roku temu. Powód prozaiczny - zepsuł mi się kwarc, który nosiłem ponad 20 lat, no i zaczęło się poszukiwanie nowego czasomierza. Kupiłem jeden zegarek, za miesiąc kolejny, po 2 miesiącach następny... Na dzień dzisiejszy posiadam w swojej skromnej kolekcji 6 czasomierzy i 3 licytuję właśnie na Allegro (np. Jaeger LeCoultre FUTUREMATIC, który mnie zauroczył). Fascynują mnie głównie wszelkiej maści skeletony, open heart'y, zegarki z automatycznym naciągiem oraz vintage z automatycznym i ręcznym naciągiem (szwajcarskie, radzieckie, japońskie). Wciągnęło jak narkotyk i nie zanosi się na to, że okaże się, że to tylko krótkotrwała fascynacja. Instynktownie zerkam ludziom na nadgarstki, z ciekawości co na nich zobaczę. Na You Tube codziennie coś tam oglądam w tej tematyce, najczęściej Szafirowe Szkiełko. Systematycznie czytam kwartalnik "Zegarki i Pasja" Jest mi niezmiernie miło, że mogłem dołączyć do zacnego grona doświadczonych Pasjonatów Czasomierzy!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.