Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poniedziałek37

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Boże ludzie kiedy nauczycie się kupować z pewnych źródeł. Jak dla mnie to wizualizacja. Chcesz mieć 100% pewności to idź do normalnego salonu, np. Time Trend i będziesz mieć gwarancję, że masz w 100% oryginalny towar + gwarancję, a nie zamawiacie na jakichś chińskich stronach z nadzieją że nie dostaniecie podróby.
 2. No nie wiem, czy opłaca Ci się szukać ‘’nie markowych’’ sklepów. Nie łatwiej iść do Time Trend i poprosić sprzedawcę, aby pokazał Ci coś w danym budżecie? Wybór jest duży, a przynajmniej masz pewność, że nie kupisz bubla.
 3. Ja na 50 urodziny taty kupiłem mu ten: https://www.timetrend.pl/meskie-guess/20944-guess-vertex-w1176g3-5904329945170.html i był zadowolony. Myślę, że jest na tyle uniwersalny, że i Twojemu by się spodobał.
 4. Ja wychodzę z założenia, że nikt tak nie zrozumie kobiety jak druga kobieta, więc jak zbliżały się urodziny mojej żony, to poszedłem do Time Trend, żeby ekspedientka mi doradziła. Efekt był taki, że trafiła w 10, bo żona zadowolona, a ja nie musiałem się stresować, że kupię coś, co się jej nie spodoba. Myślę, że najlepiej właśnie przejść się do sprawdzonego sklepu i poprosić na bieżąco o poradę, bo trendy się zmieniają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.