Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Salahan

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

Recent Profile Visitors

75 profile views
 1. Małe spa, pasek i ...w końcu można zaprezentować. Nowy "garniturowiec" w rodzinie - Slava Hex Dzięki @Buczo !
 2. Takie cudeńko... Piękna jest ta 24h Rakietka Chyba żaden marynarz jej nie używał na wahcie, bo śladów używania, na szczęście, brak!
 3. A to mnie zaskoczyło. Stawiałem sporo poniżej. Aczkolwiek ten konkretny 55g rzadko występuje.
 4. https://allegro.pl/oferta/zegarek-vintage-poljot-radziecki-automat-meski-bcm-9750107494 Co tu się wydarzyło?! Nie wiem czxy nie powinno trafić, fo "nie przepłacajcie na allegro"? Mnie zbiła z nog cena.
 5. Jedzie że mną do domu. Chrono się przycina, więc cena poszła w dół, o1/5 i wszyscy są zadowoleni.
 6. Dzięki za wskazówkę, przetrzymam go trochę na chrono. Własnie głównie dlatego chcę go na żywo przed zakupem obejrzeć, bo cena spora i nie chcę wtopić. A z drugiej strony, stan wskazuje, że warto by się zainteresować, pod warunkiem, że sprawny i nie poskładany z kilkunastu. Ale kto go zaniósł do lombardu?!
 7. Dokladnie taki jest moj plan na godzine 16:15 Stalowy jest dekielek, wiec pewnie tym tropem poszedł. Też mi się tam widzi chrom, ale na żywo będzie sensowniej to rozpoznać.
 8. Dziś po południu jadę zobaczyć jak to wygląda. Dostałem za to info, że koperta stalowa, nie chromowana. A z tymi kopertami to też, cyrk, co znawca to opinia
 9. Dzięki wielkie. Też mi się tak składa darowanie na II połowę lat 80tych. Co mnie w sumie bardzo cieszy, bo pachnie oryginałem
 10. Wyglada ok. Zólte cyfry na ringu zamiast pomaranczowych to chyba efekt wyblakniecia, patrzac na katalog z 1982 r. Aczkolwiek z katalogu z 1992 jest taki z żółtym ringiem (nr 19811706). Z trzeciej strony tarcza ma napis USSR, wiec powinien byc sprzed 1992 roku. Pasuje mi to na II połowę lat 80tych, 85-87.Chyba, ze tarcza nowa i skladak... http://www.polmax3133.com/guide.html Jakie jest wasze zdanie? I jaka jest realna cena za 3133?
 11. https://allegro.pl/oferta/poljot-stadion-olimpijski-9516224923 Czy warto brać udział? Mr. Oatman na swoim blogu ma taki model, więc nie wygląda (poza ew. koronką) na składak. Wysłałem zapytanie jeszcze o mechanizm.
 12. Kolorów i tarcz jest conajmniej kilka. Do tego limitka z olimpiady 1980 r. w Moskwie. Ale katalogu do nich chyba nie ma. I mam wątpliwości, bardziej w lata 70te czy 80te je sytuować?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.