Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

pabi96

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. Po Waszych radach zastanawiam się między wyborem Invicty, a tą Festiną w tytanie, ale na bransolecie (Festina F20529-2). Znalazłem jeszcze solarne Pulsar X3033X1P1 i Citizen NY0075-12L. Którego byście z tej czwórki brali dla siebie?
 2. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Szczerze mówiąc nie zwróciłem uwagi na rozmiar tego zegarka. Spodobał mi się wygląd i cena była w porządku, to wszystko. Zgodnie z Waszymi radami odpuszczam ten zegarek. Chętnie bym wziął jeden z tych Orientów na bransolecie, ale chciałbym kupić zegarek zwyczajnie w Polsce, a tu cena jest dla mnie za wysoka. Ale już te Festiny i Invicty to ciekawe opcje. Rozumiem, że ich jakość jest w swoim budżecie dobra?
 3. Witam. Zastanawiam się nad zakupem zegarka Swiss Alpine Military https://www.ceneo.pl/89027512;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=CjwKCAiAxeX_BRASEiwAc1QdkS-60btL5qWm0SQMY_bpsLoGevBugn9wFGrc8H5igCaRlQdxeyMIShoCOT0QAvD_BwE# Niestety nie wiem jak z jakością tych zegarków. Czy ktoś miał może do czynienia z tą marką i może podpowiedzieć, czy warto w nią zainwestować? A jeżeli lepiej ją sobie odpuścić to proszę o poradę odnośnie zegarka o zbliżonym wyglądzie i w podobnej cenie.
 4. Myślałem o czymś takim: https://www.ceneo.pl/66410991 lub https://www.ceneo.pl/58739071 Znalazłem też model Seiko, który wygląd ma dla mnie wręcz fantastyczny, ale jednak cenowo jest między nimi przepaść. https://www.ceneo.pl/72552218#tab=click Nie upieram się na konkretny model, ale generalnie chodzi o taki styl.
 5. Zegarek będzie na pasku - to na pewno. Przejrzałem zegarki tych trzech marek i są fajne, ale trzeba jednak dorzucić niemało względem Lorusa. Dlatego też dopytuję czy warto, bo nie znam się i nie chciałbym dopłacać za napis na zegarku.
 6. Ok, nie mówię nie, ale jako lajkonik w temacie zadam być może głupie pytanie w czym wymienione marki będą lepsze w praktyce? Te zegarki są z lepszych materiałów? Bardziej odporne na codzienne użytkowanie? Jeśli chodzi o sam mechanizm, to już temu w Lorusie nie mogę zarzucić absolutnie niczego, od lat chodzi bez zarzutu.
 7. Witam. Szukam dla siebie nowego zegarka i przymierzałem się do kolejnego Lorusa, jako że poprzedni się sprawdził, ale dziś wpadł mi w oko taki dość mocno popularny Casio https://www.ceneo.pl/50108926#tab=click Czy ktoś podpowie jak on wypada w porównaniu z kosztującymi podobne pieniądze Lorusami? Lepszy, gorszy, czy wszystko jedno?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.