Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Rebrov

Użytkownik
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rebrov last won the day on March 22 2019

Rebrov had the most liked content!

Community Reputation

564 Mistrz

About Rebrov

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

902 profile views
 1. Ja odniosłem podobne wrażenie co Beniowski. Strasznie dziurawy scenariusz. Nie wiem, może nie byłem wystarczająco skupiony na oglądaniu ale praktycznie nie wiem co kto z kim i po co. Nie polecam.
 2. Tak jak poprzednicy : Brother
 3. Z Sci-Fi to polecam Rozdzielenie na Apple TV
 4. W przypadku RR ubezpieczyciele dużo sobie życzą bo podobno często kradzione samochody, szczególnie w Londynie.Nawet CEO apelował do firm ubezpieczeniowych, zarzucając złe wyliczenia składek https://www.bbc.co.uk/news/business-68188064
 5. Włączyłem wychwalany, nie tylko tutaj serial1670 na Netflixie.Nie dotrwałem do końca, czasem się uśmiałem ale ogólnie infantylny i płaski. Nie rozumiem fenomenu. Słabe teksty na poziomie drugoligowego kabaretu.
 6. Rebrov

  Patelnia :-)

  Problem jest taki, że na każde badanie potwierdzające szkodliwość teflonu znajdzie się badanie przeciwko tej tezie. Komu wierzyć ?
 7. Czy te obniżki nie są aby powiązane z zmniejszeniem dotacji przez rządy dla aut elektrycznych ?
 8. Trzeba poczekać na testy. To jest nowa generacja exynosów, niby Samsung twierdzi, że poprawili błędy z poprzedniej wersji zmieniając układ chłodzenia. Pewnie zaraz będzie wysyp testów na yt
 9. + cena podczas premiery tańsza o 500 zł niż s23
 10. Beckham na Netflixie. Krótki,wciągający czteroodcinkowy serial o Davidzie.
 11. Nie wiem czy dalej można, ale na Steam można było zwrocić każdą grę do 14 dni jeżeli się nie grało się dłużej niż 2 godziny.
 12. Ekspertem nie jestem i kosza nie oglądam, ale z tego co czytałem to się lepiej sprzedaje. Przepisy NBA zmieniono, aby promowały grę ofensywną.
 13. Rebrov

  Citizen

  Macie namiary na sprawdzony sklep skąd ściągnąć BY1010-81L ? Tutaj znalazłem w promocji ale nie znam sklepu. Cena wydaje się też być atrakcyjna tylko dziwne, że już przecenili nowy model. https://www.relojesdemoda.com/en/radio-controlled-citizen-watches/citizen-watch-radiocontrolado-by1010-81l-tsuki-yomi?SubmitCurrency=1&id_currency=2
 14. A jak z lumą w tych Lunarach ? Trzyma jakoś czy bez szału ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.