Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rebrov

Użytkownik
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rebrov last won the day on March 22 2019

Rebrov had the most liked content!

Community Reputation

185 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

238 profile views
 1. https://motofilm.pl/2021/07/zaplacisz-2-200-zl-rocznie-zeby-twoj-mercedes-lepiej-skrecal-funkcje-odblokuja-przez-internet/ Już za chwilę 2 opuszczenia szyby w tygodniu gratis każde kolejne 5 zł.
 2. Dzisiaj startuje nowy sezon kopanej. Przypomnienie kilku akcji z zeszłego sezonu https://streamable.com/f9trzo
 3. Dla mnie piłkarzem turnieju Chiellini
 4. Złota Lagonda Saddama Husajna https://www.auto-swiat.pl/klasyki/oldtimer/zloty-aston-martin-lagonda-saddama-husajna/bhb6eh8 @beniowski wrzuć na https://streamable.com/ bez konta prosto z telefonu i wrzuć linka
 5. Nikt nie kwestionuje historii i osiągnięć Milanu, ale klub jest daleki od swoich najlepszych lat. Zależy co dla kogo jest priorytetem. Totti pozostając w klubie ma na koncie 1 tytuł mistrzowski i bodajże 2 puchary. Przechodząc do Realu dorzuciłby wiele więcej osiągnięć a i może status legendy w Madrycie. Serie A to nie moja bajka, ale być może Tonali miał do wyboru : redukcja zarobków albo powrót do Bresci. Reszta to budowanie PR-u
 6. Co do Tonali przypomniała mi sie wypowiedź Szczęsnego. Marzenia z dzieciństwa fajnie jest realizować, ale trzeba iść do przodu.
 7. Tego enterprisa można jeszcze wyrwać za 3 k ? Czy ten pociąg już dawno odjechał?
 8. Benzema urodzony w Lyonie mówiący po francusku. Odmawia śpiewania hymnu bo czuje się Algierczykiem. U nas też pamiętam zagraniczny zaciąg. Pierwszy chyba był Olisadebe. Był też Brazylijczyk, Francuz, kilku Niemców.
 9. Chyba od ios 13 szybciej ubija procesy. It's not a bug It's a feature.
 10. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery
 11. Accubattery pokazuje procentowo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.