Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rebrov

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rebrov last won the day on March 22 2019

Rebrov had the most liked content!

Community Reputation

196 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

262 profile views
 1. Rebrov

  Teorie spiskowe

  Ukraina https://biznes.interia.pl/waluty/aktualnosci/news-ukraina-przyspiesza-prace-nad-cyfrowa-hrywna,nId,5550415
 2. A tam obrzydzanie samochodów. Samorządy budują kretyńskie ścieżki rowerowe bo inaczej im przepadną pieniądze z UE.
 3. Rebrov

  Teorie spiskowe

  Bo Unia to projekt polityczny, który nie ma prawa przetrwać. 3 czynniki gwarantują stabilizację : wspólny język, wspólna historia, wspólna religia. Unia nie spełnia tych warunków.
 4. Nie mogli odpuścić 2 3 ostatnich meczów bo do ostatniej kolejki walczyli o LM. Zajęli 5 miejsce z stratą 1 punktu do Chelsea. Rożnica miedzy 5 miejscem a 8 niegwarantującym startu w europejskich pucharach wynosi 10 mln £ . Za wygranie LE Villarreal zgarnął 20 mln € i to z bardzo dobrym wynikiem z 15 wygrali 13 spotkań. Nawet, patrząc na frekwencje kibice też LE nie są zainteresowani. Ostatni mecz z mało atrakcyjną ekipą dla oka, Burnley to komplet na trybunach a z Napoli stadion się nie zapełnił. To nie chodzi o to kto bogatszy a kto biedniejszy. Football to biznes.
 5. Dla angielskich klubów nagrody z LE to na waciki dla Legii to znaczący element budżetu. Z Napoli tez grał drugi skład. Leicester traktuje te mecze jako sparingi natomiast Legii, jak i innym polskim klubom władze przekładają mecze ligowe aby zawodnicy byli przygotowani do spotkań pucharowych.
 6. Leicester podobnie. Dali zagrać zmiennikom.
 7. Ja bym pama widział u Ciebie na ręce
 8. Być może w pl Netflix nie posiada. Czasem są ograniczenia regionalne. Teraz sprawdziłem mam Liste Schindlera, Pianista też jest.
 9. Na to, że kolekcjonerzy oraz fanatycy to promil sprzedaży ? Przypuszczam, że 99% sprzedanych egzemplarzy trafia do ludzi, którzy po prostu kupują design, lubią produkty premium. Ich nie obchodzi co tam cyka, może być i quartz.
 10. Już następnego dnia lokator może utracić prawo do lokalu zastępczego. Niby musi powiadomić do 21 dni o tym fakcie no ale może "zapomnieć". Wtedy wchodzą standardowe przepisy o eksmisji. Pic na wodę fotomontaż. Pytanie z tematu jest tendencyjne, bo jak można ocenić człowieka bo jest z Indii ? Indie to duży kraj zamieszkiwany przez 1.2 mld ludzi. Są hindusi, muzułmanie, katolicy,sinkhowie itp jak można ocenić człowieka przez forum nigdy go nie widząc.Sam musisz sobie odpowiedzieć na podstawie rozmowy z nim. Może poproś o referencje z poprzedniego mieszkania ?
 11. Rebrov

  Teorie spiskowe

  Zależy jak szpital jest zarządzany. W Gdańsku 4 tys na start (netto) i mają na oddziałach opiekunki medyczne do pomocy co w pl jest chyba dalej rzadkością.
 12. Rebrov

  Teorie spiskowe

  Nie wiem jak to się ma do lekarzy, ale przeczytałem, że na 5 tys absolwentów szkół pielęgniarskich etaty zaoferowano dla 1 tys. Czyli mamy niedobór pielęgniarek, potrafimy wykształcić 5 razy tyle ile zatrudniamy, przy czym marudzimy, że brakuje kadry. Upraszczając brakuje pieniędzy, reformy tutaj wiele nie zmienią.
 13. Rebrov

  Teorie spiskowe

  Pani od biologii
 14. Rebrov

  Teorie spiskowe

  W pl dalej łaciny wymagają? Z tego co wiem np uk już dawno nie naucza łaciny w szkołach medycznych. Może i włoski jest łatwy ale wydaję mi się, że do praktykowania zawodu lekarza wymagana jest biegła znajomość języka. Znajomy rekrutuje lekarzy z całego świata i właśnie język jest często barierą no i lewe dyplomy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.