Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Wolfgar

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

205 profile views
 1. Zastanawiam się czy ta Wiesna była oferowana przez fabrykę jako damska czy męska, mechanizm 2009 , koperta 28 mm , w uszach 14. Współczesne aukcje ,które znalazłem jasno kategoryzują jako damski i nie mogę znaleźć żadnych katalogów z epoki. Może ktoś z Forumowiczów posiada odpowiednią wiedzę by rozwiązać moje wątpliwości?
 2. Witam. Czy Rakiety 2609 ha rzymianki z bialą tarczą były rzadką wersją w tej kopercie ? Zachorowałem na taką ,ale bardzo ciężko je znaleźć , oferowane są tylko z srebrną tarczą.
 3. Witam. Czy Rakiety 2609 ha rzymianki z bialą tarczą były rzadką wersją w tej kopercie ? Zachorowałem na taką ,ale bardzo ciężko je znaleźć , oferowane są tylko z srebrną tarczą.
 4. Witam Czy mógłbym prosić o pomoc w identyfikacji tego Poljota ? Niestety nie otrzymałem zdjęć / informacji na temat mechanizmu ,a zegarek wydaje się ciekawy.
 5. Witam wszystkich Forumowiczów. Jestem ciekawy jak ocenicie mojego Worldmastera. Zegarek mam niecały rok i nadal szukam informacji czy jest to oryginał czy przeróbka /malowanka. Wskazówki ,z tego co do tej pory ustalilem pochodzą z modelu Milano , koronka chyba z Delbany. Najbardziej zastanawia mnie sama tarcza, która ewidentnie jest złota ,oraz ciemny , granatowy ring. Luma jak widać jest mocno spatynowana,więc nie sądzę by był przerabiany ,pewności jednak nie mam . Koperta 37 mm ,uszy 19 ,mechanizm ETA 1113.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.