Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Msmichal

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

46 profile views
 1. Dziękuję za odpowiedź, na pewno poszukam. Post oczywiście do skasowania.
 2. Witam, przymierzam się do sprzedaży poniższego zegarka. Jest to zegarek mojej mamy która kupiła go w sklepie w 2000 r. Pytanie moje brzmi: jaka jest wartość tego zegarka, za ile mógłbym go sprzedać? Jeśli napisałem w nieodpowiednim temacie to przepraszam. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 3. Invicta? Pierwsze słyszę, ale na pewno przejrzę ich ofertę. Dzięki!
 4. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za odpowiedź. Krist-off brałem Orienta pod uwagę, jednak szukam tarczy o bardziej klasycznym wyglądzie. brakus dziękuję za merytoryczną odpowiedź. Twoje rady i i propozycje na pewno wezmę pod uwagę. Zaczynam przygodę z zegarkami (dokładnie rok temu kupiłem swój pierwszy nie-majtkowiec) i myślę, że jakiś Vostok znajdzie się w mojej kolekcji. waskoza takiego zegarka właśnie szukam! Proszę o poradę jak odbywa się zakup, bo szczerze nigdy nie robiłem zakupów z zagranicznych stron. Czy znaczna obniżka ceny może świadczyć, że jest to egzemplarz outlet'owy?
 5. Witam, planuję zakup zegarka na bransolecie w kolorze złotym, lub różowego złota i koniecznie z tarczą w kolorze czarnym (bądź co bądź ciemnym). Chciałbym przeznaczyć na w/w zegarek nie więcej jak 1500 zł. Na obecną chwilę znalazłem taki zegarek: https://www.ceneo.pl/78488998 który najbardziej odpowiada mi wizualnie. Większość zegarków, które odpowiadają mi wizualnie i cenowo to majtkowce. Czy powyższy egzemplarz jest wart uwagi, a może ktoś poleci mi coś innego. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.