Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Majk2

Użytkownik
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten z diamentami tez jest wysoko na liście życzeń i marzeń ale 5740 rewelacja. Leżał idealnie jak by PP dla mnie go zrobił a przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Poza finansowym zasięgiem ale pomarzyć można.
 2. Wystawa Patek Philippe prawie wszystkie zegarki z katalogu 2022 i każdy zegarek można było przymierzyć, obejrzeć z bliska ale niestety słabe światło. I znalazłem nowego Grala
 3. Żadna burza, droczenie się owszem ale każdy ma swój gust.
 4. Czyli tak trzeba być ubranym żeby dostąpić zaszczytu posiadania Daytony a ja prostak nie nadążam za modą. Gratulacje zegarka, zdecydowanie czarny ładniejszy.
 5. Overseas by the sea weekendowo na gumie zupełnie inny zegarek
 6. Ultraman już wystawiony jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam: https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=262341738 Z ciężkim sercem ale będzie mało używany teraz i chce mieć kolekcje 4 zegarków chrono, nurka, GMT i coś do koszuli/garnituru i starczy.
 7. Dzieki. Czekalem troche ponad rok, 13-14 miesiecy.
 8. Dzięki szkoda, że taka niedoceniona marka ale może dzięki temu udało mi się dostać ostatnią sztukę. Od teraz niebieskie Overseas są tylko boutique edition.
 9. Wreszcie jest. Po paru dniach stwierdzam, że nie widziałem fajniejszej tarczy. Jedynym minusem VC jest to, że Ultraman musi pójść do ludzi bo nie znajdę dla niego czasu.
 10. Haaland ma chyba jakąś umowę z norweskim AD Rolexa. Widziałem go wielokrotnie na bilbordach, reklamach, magazynach tego AD
 11. Nasz najlepszy fighter tez dołączył do klubu. Taka persona pewnie bez kolejek.
 12. Hulk ma małego brata taki wesoły prezent mi się dostało. Jutro trzeba poszukać bransoletki.
 13. W Norwegii na portalu tez pojawila sie informacja ze zegarki beda dostepne 8 kwietnia takze kazdy kto chce zalapie sie.
 14. Zredukowali naklady na dzial projektowy, skopiowali cala linie Rolexa a nadwyzke wydali na nowych marketingowcow i tak powstal ten Swatch
 15. A moonswatch umie takie coś jak moj niestety jego dni są policzone ale korzystam póki mogę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.