Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Majk2

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Brak zaliczek to ogromny uklon w strone hamdlarzy. Nie musza mrozic kapitalu. Moze rozwiazaniem bylo by branie calej sumu przy zapisaniu sie z gwarancja ze strony AD, że zegarek dostaniemu maks w 12 miesiecy. Handlarz nie zamrozi tak duzej sumy a przynajmniej tak mi sie wydaje.
 2. Jak przeglądam nasze forum i norweskie to jestem w szoku co oni wyprawiaja ze swoimi zegarkami. Ludzie nurkują ze złotymi Submami, vintagowe Suby używane są w pracach w ogrodzie, widziałem elektryka w pracy z Explorerze II. Właściciel AD, którego odwiedzam używał swojego Chronomata podczas burzenia muru. Na „moją” siłownie przychodzi człowiek z RO i dźwiga w nim ciężary. Widziałem zdjęcie gdzie Nautilus, RO, Suby, GMT, Pamy i wiele innych leżą jeden na drugim w małym koszyczku a u nas dylemat jak układać zegarek nie wiem kto przesadza oni czy my bo ja należę do tej gruby co przesadnie dbają i zazdroszczę Norwegom tak beztroskiego podejście.
 3. Niestety nie pamietam dokładnie jak częste ale chodziło bardziej o regulacje mechanizmu właśnie wskutek działania pola magnetycznego czy wstrząsów. Jeżeli komuś nie przeszkadzają jakieś większe odchyły to chyba, bo aż takim specjalistą od mechanizmów nie jestem, to może rzadziej serwisować. Mimo wszystko jak trafi się przecena -50% (czasem i takie się trafiają u jednego z AD u mnie) to lecę pierwszy po ten zegarek.
 4. Kiedyś mierzyłem tytanową wersje na bransolecie i na moim 19,5 cm nadgarstku leżał idealnie. Nie zdecydowałem się z powodu jego delikatności. Znalazłem informacje, że nawet mikrofalówka może mieć negatywny wpływ na mechanizm nie wspominając już o wibracjach i uderzeniach oraz, że zalecane są częste serwisy.
 5. Chyba niewieścieje bo coraz częściej spoglądam w stronę kolorowych zegarków z kamieniami. W sumie moja niewielka kolekcja to same kolorowe zegarki więc może pora na kamienie.
 6. Miałem PO na 8800 i też była taka głośna. Ten typ tak ma. Sprawdzałem u AD inne zegarki z 8800 i wszystkie są takie głośne. Możesz spać spokojnie
 7. Reverso Rainbow? fajnie wygląda w tych kolorach jak na ostatnim zdjęciu
 8. oto wspomniany wcześniej cukierek w pełnym papierku: https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=203816837
 9. my jesteśmy zboczeni Pojawiło sie u mnie ogłoszenie z nowym Subem i tu zacząłem jakim cudem ten Sub ma naklejki? Jak ja odbierałem swojego to nawet nie pozwolono mi zerwać przy nich naklejek a tu taki cukierek. Oczywiście sprzedawca bez nicku i nowe konto. Czyżby tak wyglądała walka Rolexa z handlarzami? Sami handlują czy ich pracownicy?
 10. Warto dla 100 paru % zysku po wyjściu z salonu. U Rolexa dla wielu nie liczy się rzemiosło, jakość i niezawodność.
 11. Czy ktoś już odebrał nowego Snoopiego? Jakieś przemyślenia, opinie?
 12. Przełamiesz się. Moją pierwszą psychologiczną granicą było 20 tys kr (około 9 tys zł) pękła szybko, potem było 50 tys kr również pękło szybko po paru miesiącach zastanawiania się i wybierania zegarka. Obecnie jestem pod ścianą 100 tys kr i mam nadzieję, że udami mi się ją przekroczyć w przyszłym roku i tego życzę forumowiczom. Możliwości łamania, przekraczania swoich psychologicznych barier i kupowania wymarzonych zegarków w 2021.
 13. Chyba nie będę mógł oglądać kolejnych filmików bo coraz bardziej podobają mi się te zegarki Reverso do tej pory uważałem za dziadkowi a po Twojej prezentacji zachciałem go posiadać. Teraz patrzę Neptune a dokładnie ten z Moonphase,o którym wspominasz....rewelacja. Szkoda, że taki mały ( 37 mm na 20 cm nadgarstku trochę mało) Jeszcze cały zegarkowy świat przede mną No dobra jednak obejrzę kolejny filmik.
 14. Nie wiem czy zauważyłeś ale to klub miłośników zegarków a nie klub inwestorów więc takie podejście, przynajmniej dla mnie, jest nie na miejscu
 15. Kolega olivjer chyba sprawdza rynek i nabija komentarze bo pewnie zamówił zegarek, którzy wkrótce będzie na bazarku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.