Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

h5h

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czołem koledzy! Podepnę się po temat, bo sprawa niejako w zbliżonym nurcie. Czy są jakieś kraje, które cechują się podwyższonym ryzykiem "tajemniczego" zaginięcia paczki? Konkretniej, mam zainteresowanego z Rosji. Rozmowa się klei, jednak na kilku aukcjach rzucił mi się w oczy dopisek "do not ship to Russia" .. Edit: Może od razu wrzucę kilka starych postów, na które natknąłem się w sieci: You can ship any items to Russian without any problem as soon as the value is less than 250 euros, or the reciver will have to pay taxes. I personnally received more than 200 parcels during the last 7 years without any problem, the only thing it's take a f....g long time. 3 weeks to receive your parcel. the rest is fine. ... The nontaxable limit was lifted up to 1000 Euros last year, but still it's better to declare estimated value in the range between $50-200. Registered airmail is the best shipping method, if the package has a tracking number then it can be traced at the site of Russian Post.
 2. Scuzi.. ;] Foto poglądowe z internetów, mój egzemplarz ma niestety stłuczony róg. Kontaktowałem się już z hurtami zegarmistrzowskimi, atakowałem też serwis zibi, grupki fb.. na tyle na ile potrafiłem przeszukałem ebay i nic 😕
 3. Czołem. Poszukuję szkła, lub koperty do w-36 Marlin. Może ktoś z uczestników tematu posiada, lub jest w stanie nakierować na miejsce gdzie można nabyć.
 4. Nie znałem. Dzięki kolego, bardzo ciekawe materiały.
 5. Zegarki ponownie widoczne. Gdyby ktoś jeszcze chciał podzielić się opinią, zapraszam do dyskusji.
 6. Każda opinia na wagę złota, dzięki! Oferta była trochę szersza (4 sztuki), ogłoszenia wkrótce powinny pojawić się ponownie.
 7. Czołem. Nie wykluczam transakcji z Przemkiem posiadającym, w mojej opinii, kilka ciekawych czasomierzy. Przyznam, że daleko mi do miana eksperta vintage, nawet tego self-proclaimed stąd obecność tego posta. Gdyby któryś z bardziej doświadczonych w temacie kolegów chciał podzielić się luźną opinią, będę zobowiązany. Link do oferty: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/yaz3/
 8. Ok. Dzięki! Brak pieczęci sprzedawcy na karcie gwarancyjnej jest częstym zjawiskiem?
 9. Witam. Czy zegarek z poniższego linku wzbudza podejrzenia co do jego oryginalności? Dystrybucja USA. https://www.olx.pl/oferta/zegarek-edox-defin-the-water-champion-CID87-IDEIqgZ.html A może Sławek z Bydgoszczy jest wśród nas? Z góry dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam.
 10. h5h

  Hej

  Witam wszystkich pasjonatów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.