Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

dao

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zegarek to Longines Hydroconquest wersja 41 mm niebieska na pasku gumowym. Rozstaw uszu 21 mm. Czy polecicie jakieś alternatywne bransolety ? https://dolinski.pl/longines-hydroconquest-automatic-l3.781.4.96.9/
 2. Jakiś czas temu zacząłem ten wątek. Chcę podziękować wszystkim, którzy udzielili mi cennych porad. Jak się okazało był to początek mojej przygody z zegarkami. O to mój nabytek.
 3. A jak sprawdzić w jakiej walucie jest oryginalna oferta ? Kierować się krajem sprzedawcy ?
 4. Czyli wybierając walutę PLN ostateczna cena, którą płacę to ta wyświetlająca się w PLN ?
 5. Dołączę do tematu z pytaniem o walutę transakcji. W jakiej walucie płaci się za zakupy ? Ile zapłacę za zegarek spoza UE ? Jakie i w jakiej wysokości opłaty wchodzą w grę ?
 6. Moje pytanie o ceny nie dotyczyło z kolei cen, które obecnie można znaleźć raczej odwoływałem się do wiedzy forumowiczów dotyczących cen Orisa w ogóle. Czy obniżka rzędu 30% to coś raczej niespotykanego czy raczej okresowa praktyka. Szkoda, że spotkałem się tylko z szyderstwami.
 7. A Sixty-Five na skórze za 5600 pln opłaca się ?
 8. A gdzie teraz można kupić w najlepszej promocji nowego HYDROCONQUEST-a ?
 9. Aż czuję zakłopotanie, że tyle robicie dla mnie... Czy powermatic 80 występuje jeszcze gdzieś oprócz certiny i tissota?
 10. Nie mogę zdecydować się. Wciąż przeglądam internet w poszukiwaniu czegoś co przemówi do mnie. Kuszą mnie powermatic 80. Idealny do pracy i odłożenia na weekend.
 11. Znalazłem jeszcze coś takiego. Potężna obniżka. Jak oceniacie ten zegarek ? https://kraff.pl/zegarki-eterna/8095-eterna-eternity-automatic-270041101383.html
 12. Fakt. Render fajny ale na tym zdjęciu znacznie gorzej.
 13. Znalazłem jeszcze coś takiego. Jak oceniacie go ? https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-atlantic-worldmaster-52759-41-21s?rdir=tt&lkst=84788
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.