Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

dao

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dao

 1. Zegarek to Longines Hydroconquest wersja 41 mm niebieska na pasku gumowym. Rozstaw uszu 21 mm. Czy polecicie jakieś alternatywne bransolety ? https://dolinski.pl/longines-hydroconquest-automatic-l3.781.4.96.9/
 2. Jakiś czas temu zacząłem ten wątek. Chcę podziękować wszystkim, którzy udzielili mi cennych porad. Jak się okazało był to początek mojej przygody z zegarkami. O to mój nabytek.
 3. A jak sprawdzić w jakiej walucie jest oryginalna oferta ? Kierować się krajem sprzedawcy ?
 4. Czyli wybierając walutę PLN ostateczna cena, którą płacę to ta wyświetlająca się w PLN ?
 5. Dołączę do tematu z pytaniem o walutę transakcji. W jakiej walucie płaci się za zakupy ? Ile zapłacę za zegarek spoza UE ? Jakie i w jakiej wysokości opłaty wchodzą w grę ?
 6. Moje pytanie o ceny nie dotyczyło z kolei cen, które obecnie można znaleźć raczej odwoływałem się do wiedzy forumowiczów dotyczących cen Orisa w ogóle. Czy obniżka rzędu 30% to coś raczej niespotykanego czy raczej okresowa praktyka. Szkoda, że spotkałem się tylko z szyderstwami.
 7. A Sixty-Five na skórze za 5600 pln opłaca się ?
 8. A gdzie teraz można kupić w najlepszej promocji nowego HYDROCONQUEST-a ?
 9. Aż czuję zakłopotanie, że tyle robicie dla mnie... Czy powermatic 80 występuje jeszcze gdzieś oprócz certiny i tissota?
 10. Nie mogę zdecydować się. Wciąż przeglądam internet w poszukiwaniu czegoś co przemówi do mnie. Kuszą mnie powermatic 80. Idealny do pracy i odłożenia na weekend.
 11. Znalazłem jeszcze coś takiego. Potężna obniżka. Jak oceniacie ten zegarek ? https://kraff.pl/zegarki-eterna/8095-eterna-eternity-automatic-270041101383.html
 12. Fakt. Render fajny ale na tym zdjęciu znacznie gorzej.
 13. Znalazłem jeszcze coś takiego. Jak oceniacie go ? https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-atlantic-worldmaster-52759-41-21s?rdir=tt&lkst=84788
 14. Pomyślałem, że jeśli już wybór nie będzie standardowy to choć tarcza powinna zostać biała. A jak oceniacie ten zegarek? https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-flatline-automatik-7366-4
 15. Certina to już chyba krok za daleko. Bardzo odpowiadają mi ostatnie propozycje. Przynajmniej estetycznie.
 16. Bardzo ciekawe. Czy mamy coś jeszcze w zanadrzu ?
 17. Robią wrażenie. Nadają się na garniturowca ? Jeszcze jakieś propozycje.
 18. Piękne. Nawet nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje. A byłyby jakieś automaty? Albo inne w tym stylu?
 19. Sinn 6068 piękny. Ale nie wiem czy pasuje jako garniturowiec. I poza budżetem.
 20. Ta Certina na EDC wydaje się idealna. Ale formalny strój zmusza do czegoś bardziej eleganckiego. MV Rederonte z jasną tarczą ciekawie wygląda. Co to za marka i werk w środku. Przyznam, że nigdy o tej marce nie słyszałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.