Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JustWalker

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za wyjaśnienie. 👍 Pod regulaminem jest tylko napisane: "Uprzejma, ale stanowcza prośba. Zmieniajcie tytuły nieaktualnych tematów - ofert na KOSZ."
 2. Temat może dziwny, ale niektóre oferty sprzedaży zegarków zamiast ceny mają dopisek "Cena realizacja". Przeczytałem regulamin sprzedaży i nie znalazłem tam żadnego wyjaśnienia. Czy ktoś z doświadczonych forumowiczów może wyjaśnić o co w tym chodzi?
 3. Szukam solidnego zegarka na wakacje (na weekend): za mniej niż 500zł, z wodoszczelnością co najmniej 200m. Ciekawego G-Shocka w tej cenie nie znalazłem. Wstępnie wybrałem Casio MDV-107-1A1VEF. Czy technicznie model "bez rybki" jest tym samym co model "z rybką"?
 4. Ja w tytule: szukam Citizen Eco-Drive Day-Date AW0010-01E Czarna tarcza. Na godzinie 4-ej dzień tygodnia i miesiąca. Jeżeli ktoś wie gdzie można kupić taki zegarek, to proszę o informację.
 5. Witam. Mam pewien problem z paskami zegarków. Gdy piszę na klawiaturze komputera, to klamerka od paska wyraźnie uwiera i przeszkadza w normalnym trzymaniu rąk. Problem jest szczególnie dotkliwy przy pisaniu na laptopie. Z tego powodu na jakiś czas przestałem nosić zegarki. Jednak brakuje mi tego zegarka na ręku. 🙂 Pomyślałem, że gdyby klamerka byłą przesunięta bliżej koperty zegarka, to było by ok. Nie noszę zegarków "ekskluzywnych", więc kwestie estetyczne są w tym momencie drugorzędne. Jak rozwiązać ten problem? Czy paski typu nato / zulu umożliwiają przesunięcie zapięcia (klamerki) w niestandardowe miejsce? Przeszukałem forum, ale nie znalazłem takiego wątku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.