Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KubaZam

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

139 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Doxa z okolic 1925 roku 😃. Odratowana z "pudła zapomnienia" pełnego starych styranych życiem zegarków. Jak na prawe sto lat trzyma się dzielnie a "oklapniete uszko" zostanie naprawione podczas serwisu 😀 .
 2. Nowy nabytek 🥰. Ciekawy model z ciekawym i nietypowym mechanizmem (FEF 380 jeżeli dobrze rozpoznałem) w fajnym stanie . Jedyne co mnie zastanowiło to wskazówki. Nie są typowo Delbanowskie i maja inny kolor patyny niż indeksy. Ale przeszukałem internety i znalazłem dokładnie taki sam zegarek. Zgadza się mechanizm, wzór tarczy, wskazówki i nawet taka sama różnica w kolorze patyn. Ciekawe. Delbany nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać 😃.
 3. Dzięki za odpowiedź. Czyli trzeba szukać innego? Znalazłem w internetach ten model i chyba powinno być coś takiego, prawda?
 4. Cześć, od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem takiej kieszonki Tissot z 1929 o ile dobrze zidentyfikowałem rok produkcji (numer 451124). To mój pierwszy zegarek kieszonkowy ale istnieje obawa, że nie ostatni 🙂. Jeszcze jest przed serwisem i fajnie trzyma czas bo późni się około 60 sekund na dobę . Co o nim sądzicie? Czy wszystko z nim w porządku? Zastanawia mnie "ucho" do wpięcia dewizki czy na pewno jest od tego modelu? Dzięki.
 5. Dzięki. Podkładki jednak robią robotę 🙂.
 6. Dzisiaj spacer z Wernonem. Miłego weekendu wszystkim 🙂.
 7. Dzięki Loituma i Zasadas. Tak szkiełko raczej do wymiany ale chyba dopiero jak będzie robiony serwis. Czarny środek gładki bez giloszu.
 8. Dzisiejsza zdobycz. Poza koronką wszystko jest chyba ok?
 9. Dziś spacer z Cortebertem 🙂
 10. Jeszcze przed serwisem ale nie mogłem się powstrzymać 😃
 11. Faktycznie odważne i nietuzinkowe zestawienie ale efekt fajny. Bardzo ładna Delbanka 😍. Gratulacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.