Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lukiboss

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie, agencja nie musi być z Twojego miasta. Jak robiłem rozeznanie to z całej polski patrzyłem oferty. Miło, że mój temat się przydał, widzę że sporo osób jest zadowolonych z tej agencji, a i tańszej chyba nie ma.
 2. Szkło rysuje się od patrzenia, pasek się rozpada, sama obudowa również do trwałych nie należy - jak za ~1500zł to szału ten zegarek nie robi... Po prostu jak ktoś mając kwotę 1500zł i mając tak ogromny wybór, decyduje się na plastikowego zabawkowego swatcha - no po prostu mamy prawo to oceniać tak jak oceniamy.
 3. Dziękuję za odpowiedzi. Nie wiedziałem, że odkręcając bezel rozszczelniamy zegarek, na takie coś się nigdy nie zgodzę, także temat można zamknąć. (no chyba, że to nie prawda)
 4. Siemka, posiadam zegarek konkretnie w tej wersji kolorystycznej: Czy jest w nim w ogóle możliwość spolerowania tego szarego/ciemnego bezela, tak żeby po prostu został srebny kolor? Wiem, że pomysł trochę szalony, no ale pozostałe wersje kolorystyczne które mają ten bezel srebny podobają mi się o wiele bardziej. Dla zobrazowania o co mi chodzi, tutaj wersja w pełni srebna:
 5. Kupujesz stary, używany zegarek więc trzeba brać pod uwagę że mechanizm będzie wymagał małego serwisu.
 6. Prosto z Australii przyleciał do mnie MisteR G:
 7. No i elegancko. Tak jak pisałem, jak robiłem research to niektórzy chcieli 350zł za taką samą usługę...
 8. 23% vatu + parę zł cło. Z Japonii kurierem paczka szła do mnie tydzień.
 9. Wszystko załatwiałem online. Ogólnie wyszło to tak, że dzwoniłem do dużej agencji z zapytaniem o ceny itp. powiedzieli mi że odpraw poczty polskiej nie robią, natomiast mają zaprzyjaźnioną agencję która się w tym specjalizuje, no i dostałem numer telefonu (googlując go wyświetla się firma i opinie). Od razu mówię, że nie jest to żadna reklama: https://agencjacelna-officium.pl/ Kontaktowałem się od godziny 8 i do godziny 12 miałem wszystko załatwione.
 10. A no to może nie są jak brzytwa, ale są ostre, to prawda.
 11. Nie wiem co Cię konkretnie interesuje, ale tak to wygląda:
 12. Chciałem, ale już do innej napisałem, to nie będę motał. Dzięki. Ewentualnie możesz napisać jak to czasowo wygląda, dla przykładu jeśli agencja dzisiaj wszystko załatwi, a ja dzisiaj zapłacę za vat+cło to ile to jeszcze w poczcie trwa? Może się udać tak, że jutro będzie do odbioru paczka?
 13. No cena może i dobra, zobaczymy jak z realizacją. Dam znać. Ogólnie robiłem rozeznanie i strasznie różne firmy znajdowałem. Jedni chcą 350zł i piszą że tydzień czasu im to zajmie. Drudzy 100zł i na następny dzień paczka do odbioru będzie. O wszystko trzeba dopytywać.
 14. Może ślepy jestem, ale widzę głównie tematy z cłem gdzie kurier sobie sam nalicza wszystko i problemów nie robi. Niestety poczta polska wiadomo taka fajna nie jest... Jest ktoś kto poleci jakąś agencję, która załatwi to nie w miesiąc? No i jaki koszt takiej przyjemności, bo widzę w internecie okolice 100zł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.