Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kaeres

Użytkownik
 • Content Count

  315
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są świetne ale drogie. Czy można gdzieś zakupić same endlinki ? Ale pełne, takie jak na bransoletach z wątku ? Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 2. kaeres

  ray I bransoleta

  Czy można zakupić same endlinki do bransolety orienta ? Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 3. Nie znajdę nic poza zagranicą za 60$ ? Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 4. A całą bransoletę można kupić w PL ?
 5. Czy można kupić pełne ogniwa (end links) do oryginalnej bransolety Mako 2 ? Pozdrawiam.
 6. Rzeczywiście w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego. Kupiony. Dzięki za polecenie.
 7. Pytanie, nie wyrok. Dzięki.
 8. Z jakiego polskiego sklepu polecacie zamawianie ? Który to sprawdzony sklep ? W zegarek.net są prawie po 800zł 390zł to się ociera o wał więc wolę się upewnić.
 9. Dzięki za wskazówki. Teraz doszedł jeszcze wymóg , że tylko chronograf jeżeli chodzi o subtarcze. Modeli jest mnóstwo ale czy z Waszego doświadczenie polecacie jakiś zegarek.
 10. Cześć. Szukam zegarka męskiego na bransolecie z subtarczami (funkcje obojętne ale chronograf najmilej widziany). WR100, ew, z lekkim bólem WR50 Do 500zł. Pozdrawiam.
 11. Ale śm***dziel. Nie widziałem jeszcze Orienta bez żadnych oznaczeń na deklu. Poza tym nie zaświtało totalnie bezsensowne umieszczenie zdublowanej funkcji Soon`n`Moon (graficzna i cyfrowa) ?
 12. Nadgarstek masz jak kowal więc 44m się spokojnie straci na Twojej łapie. O naciąg automatyczny się nie martw. Da sobie radę nawet jakbyś przez 8h nie ruszył ręką, a w nocy podczas spania się wiercił Ale jeżeli kombinujesz z dwoma zegarkami to musisz się zdecydować bo nie wiadomo co polecać
 13. I nie złote Dzięki za chęci i poświęcony czas. Czy sklep Novotime jest godny polecenia ? Znaleźliśmy w końcu porozumienie między tym co się żonie podoba, a jakością. Wybór ostatecznie padł na CITIZEN EM0643-84X
 14. Wiesz co zapytała małżonka ? Dlaczego jej polecam męski zegarek Wiem, że dzisiaj kibity noszą nawet Submarinera ale moją żona do takich nie należy. Nie czuje w zegarkach tego co my i musimy to uszanować. Ja jedynie chcę ją ustrzec od jakiegoś błędu typu DW czy MVNT.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.