Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rezi

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

590 profile views
 1. Napisz do Szwajcarów, zapytaj o źródło i ew sposób ja kupić część do zegarka który nie jest na gwarancji.
 2. niekoniecznie. rachunek w euro + karta wielowalutowa, zakup waluty w kantorze. dzisiaj to kurs zakupu ok 4.62 w zależności od banku takie konto jes za free jako dodatek do rachunku głównego. płacąc karta w EUR z konta PLN masz zawsze zbójecki przeliczniki.
 3. Nic nie dopłacisz, to cena ostateczna. na marginesie , ok 100 zł mogłeś urwać na różnicy kursowej
 4. pudełko pocztą - zawsze, szukają box w bagażu rejestrowanym i podręcznym zegarek na ręce 270 usd za oryginał jest ok i ma sens
 5. Masz wątpliwości. nie kupuj Ten zegarek to nie jest okazja, w podobnej cenie są 2-3 na chrono a nowe wyciągniesz za 10 tys, tutaj robi tez kurs Euro. masz link na PRIV Używany zegarek to nie tylko wygląd, ten można podciągnąć większym lub mniejszym kosztem. Kupując zegarki używane masz loterię. Z chrono24 możesz zwrócić zegarek jeżeli jest to sprzedawca profesjonalny. Łatwiej się zwraca na terenie EU - nie ma problemów celno podatkowych przy wywozie i transport jest tańszy.
 6. z tyłu zegarka jest certyfikat oryginalności wystawiony przez Wrzeciono Czasu, poproś o dokładne zdjęcie i skontaktuj się z firmą w celu potwierdzenia. edit : doczytałem wypowiedź,
 7. Poszukuję 1 ogniwa do tej bransolety ? Alpina Alpiner 4 Automatic bransoleta nr. ref. ALB-5AQ-6
 8. do góry ..... i zapraszam do rozmów
 9. Zamierzam skrócić kolekcje o kilka zegarków. Mam pytanie do użytkowników sprzedających na Chrono24. Czy przy wycofaniu oferty i braku sprzedaży płaci się prowizję dla Chrono24? Jak zawiesić ofertę na chrona na jakiś czas np 2 miesiące.? Jak wgląda wznowienie po 3 miesiącach?
 10. szukasz okazji, to nie jest okazja przetłumacz sobie krzaczki i wątpliwości pomnóż x2 Nie wiem jak daleko akceptujesz fakt zużycia zegarka ale podejrzewam ze rozczarujesz się się stanem opis nie zgadza się ze zdjęciami, na tym z zdjęć nie widzę tych opisanych wad z tłumaczenia Koperta Niewielkie rysy SS ok. 44mm Niewielkie zadrapania na ramce Pasek/Bransoletka Niewielkie zadrapania Igła Lekka plama
 11. Podjesz wartość z transportem. 71-72 Unijnego Kodeksu Celnego. Przepis art. 71 ust. 1 punkt e) UKC stanowi bowiem, iż do wartości celnej przywożonych towarów dolicza się koszty transportu i ubezpieczenia, jak również opłaty załadunkowe i manipulacyjne związane z ich transportem, od wartości celnej nalicza się VAT Kiedyś przeciągałem się z UC na fakturze za zegarek nie było kosztów transportu i naliczyli 100 USD do ceny faktury. Wystarczyła informacja w formie oświadczenia, iż cena zwiera koszty transportu. Miałem przypadek że Fedex wymagał poprawionej faktury innym razem nie info o transporcie i przeszło bez problemu ( UPS) Po rozmowie z agentem celnym zawsze staram staram się mieć podkładkę na na koszty transporty, albo ujęte na fakturze albo informacja o warunkach dostawy ręcznie informacja iż cena zawiera koszty transportu. Zastanawiam się dlaczego masz naliczony podatek za Pradę, nie powinno go być.
 12. Zawsze do ceny za zegarek na fakturze + koszty transportu zostanie doliczone cło + vat 23%. Jak nie ma wyszczególnionych kosztów przesyłki to UC naliczy ryczał. Więc wszystko zależy od ceny zakupu zegarka np. czy sprzedawca przy e porcie odliczył podatek VAT lokalny, lub w przypadku USA nie naliczy podatków stanowych. Wiele firm z UK wysyła z filli Europejskich (cena brutto w UK to cena brutto w EU) zakupy od osób prywatnych wysyłane oficjalnie to zawsze cło i podatek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.