Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Rezi

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1523 profile views
 1. na chrono masz ochronę kupującego i ona działa.
 2. Wrzeciono Czasu trzy zakupy - pełny profesjonalizm Lesabre - jeden zakup - polecam
 3. na bazarku jes używka za dobre pieniądze
 4. Nie ma ryzyka 👍 zegarek ładny 😊 Poproś sprzedającego o umieszczenie kosztów wysyłki na fakturze. Wysyłkę byle nie via Poczta Polska tylko kurierem DHL lub czymś podobnym. I dolicz 25% na cło i vat. Tak z doświadczenia.
 5. Prwadziwy ale w tej cenie + cło i portowe możesz mieć Alpina Alpiner 4 Chrono blue. Artur
 6. taki zegar wyskakuje z bazy dodatkowo nr na karcie serwisowej nr powinien być zgodny z tym w bazie
 7. przerobiłem 3 Aquaracery chrono i jeden na ebay i wszystkie byly podróbkami. Ten twój wyglada też na podróbkę.
 8. kolega wkopiował przykład z kontrolki 123456789 mię podał numeru listu
 9. Sprawdź numer na przesyłkach pocztowych. DHL przy imporcie z USA jest przewoźnikiem ale numer przesyłki należy do PP.
 10. Tak jak napisałem, ale proszę 2 ostatnie przykłady Doliński jako AD nie chciał uznać gwarancji Eterny, pomimo że sprzedawca był na liście AD. Pomimo stanowiska Eterny, zegarek wysłałem do serwisu w Niemczech i tam uznali gwarancję bez problemu. Serwis autoryzowany Alpiny w Polsce ( Wrocław) nie chał uznać gwarancji międzynarodowej bo "sprzedawca" nie jest autoryzowany i nie jest na liście AD, Pomogła korespondencja do AD bezpośrednie wyjaśnienie z Alpina AG.
 11. Czasami warto dopytać producenta czy i jaki zakres ma taka gwarancja. Nie wszyscy AD są na listach producenta w necie.
 12. Nie, nie mówię o podróbkach zegarka sprzedawanych za kilka euro jako podróbki mówimy o wypustach tak dobrych że chodzą za normalne pieniądze i dają się nabrać najlepsi. Miałem w ręce podróbkę TH z oryginalną Rondą, kartami, torbą papierową i karta gwarancyjną wpisana z TH bazę z prawidłowymi numerami , zegarek na gwarancji. Zegarek kosztował 1500 euro, normalna cena rynkowa - skusiła mnie gwarancja - zegarek okazał się podróbką, sprzedający przedstawiał pisma ( zweryfikowane) od zegarmistrzów w Austrii. Kolejny zakup tej samej referencji za 1050 Euro+vat z Japonii, używany, 2 zegarmistrzów ( w tym jeden biegły rzeczoznawca ) oceniło ze zegarek oryginalny, 2 x wracałem do niego z wątpliwościami. Konsultacje telefoniczne z AD i konsultacje z fabryką w Szwajcarii dawały podstawę do oceny jako oryginał. Wysłany do Trufey na serwis - odesłany jako podróbka. Były jeszcze 2 wpadki w tym roku z TH, wszystkie w normalnej cenie, z Ebay, Chrono24, Wszystkie od zweryfikowanych w ponad 99% pozytywnych ocen etc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.