Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HESHER

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący
 1. Mogę już co nieco napisać na temat rezerwy chodu cal. 113, a mianowicie od pełnego nakręcenia do zatrzymania się upłynęło: 12 dni, 5 godz., 12 min. - imponujący wynik. Przez 11 dni utrzymywał średnio +2 sek./24h. aż do uzyskania przez kolejne 21 godzin wynik na 0 z zegarem atomowym. kolejne 8 godzin i 12 minut to już zjazd na minus średnio -3 sek./godz., moje wrażenia z jego chodu krótko mówiąc perfekcyjny mechanizm.
 2. Na temat jego dokładności chodu za wcześnie by mówić, jasna wersja kolorystyczna z akcentami w kolorze różowego złota myślę że jest cieplejsza w odbiorze, no milszy kolor dla oczu. Więcej na temat jego chodu napiszę później wklejając zdjęcie z aplikacji watchcheck. Szkoda mi na początek bransolety i oryginalnego paska wiec zakupiłem nieoryginalny ze zwykłej skóry. Wszystkie jego elementy obejrzałem pod lupką, napisy, niesamowita estetyka wykonania, no a rezerwa chodu już mogę napisać że z pewnością wynosi więcej jak 10 dni.
 3. Taka ciekawostka czekałem na tego ORISA 3 miesiące, ale warto było bo chciałem manuala.
 4. Odświeżę może temacik, bo wpadł mi na łapkę podobny, jest przepiękny. Później co nieco napiszę jak mechanizm się zachowuje, na początek powiem że zapowiada się nie źle.
 5. Witajcie. nie będę się rozdrabniał wkleję link do moich rowerków: https://www.forumrowerowe.org/profile/196791-hesher/?tab=node_collections_Collections
 6. Mój nowy nabytek na ETA 2892-A2, nawet nie przypuszczałem ze to tak stabilny werk, niesamowite zmierzyłem nosząc, przez cały dzień, odkładając na noc do snu przez kilka dni, i mając na ręce non stop, skubany +3s/24h idzie. Ceramika jest niesamowita, jej połysk w świetle słońca to nie jest do końca czysta czerń, naprawdę fajnie się mieni. Tylny dekielek przeszklony jest super sprawą, fajnie jest czasami popatrzeć na balans jak pracuje. Estetyka wykonania mechanizmu w porównaniu do 2836-2, który mam w drugim zegarku jest bardzo dokładna w każdym szczególe, zapewne uwarunkowane jest to przeszklonym dekielkiem który przykręcony jest czterema tytanowymi śrubkami. Wahnik w kształcie kotwicy super wygląda. Cyferblat ma delikatnie widoczny szlif słoneczny na czarnym słabo to widać, ale jest widoczny.
 7. Witajcie miłośnicy czasomierzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.