Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HESHER

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kolego a co powiesz na zegarek z tytanu, bo Pan z butiku na Placu 3 Krzyży przekonał mnie ze Tytan 5 Grade rysuje się bardziej niż stal, czy to prawda?
 2. Ostatnio tak trochę z ciekawości sprawdziłem ile uciągnie godzin mechanizm ETA 2892-A2, w przypadku mechanizmu w moim zegarku było to imponujące 50 godz. i 33 minuty. Nie spodziewałem że może to być więcej o 8 godz. i 33 min niż w tym co jest napisane w specyfikacji mechanizmu.
 3. jak widzę to opakowanie od omegi to mnie skręca w takich sprzedają fejki
 4. kolego najlepiej wyjdzie Tobie kupić w Jubitomie , zegarek Seemaster 300 w tym przypadku ma zafoliowaną bransoletę w całości od uszu po zapięcie i osobno zafoliowane jest zapięcie, na tylnym dekielku powinna być folia z pomarańczową naklejką z numerem zegarka. Warto mieć ze sobą lupkę i oglądnąć zegarek, jak nie będzie drobnych rysek i naklejka za mocno nie wytarta na dekielku to bierz, 20% dostaniesz spokojnie, a zegarek jest na tyle chodliwy że raczej ponad rocznego nie trafisz, każdy zegarmistrz powie tobie ze w takim przypadku nie ma to żadnego znaczenia na sprawność mechanizmu, a leżaków ponad 2 letnich przy tym modelu nie uświadczysz w Jubitomie. a nawet jak z wystawy, a jest zafoliowany to po co wybrzydzać jak po rabacie masz go za 20 tyś oczywiście model z bransoletą, na gumie słabo mi się widzi zegarek jako pierwszy i jedyny na rękę. Kupiłem swoją Planet Ocean i jestem bardzo zadowolony był za foliowany, mechanizm na bardzo dobrym chodzie +/- 1 sek/24 tak w przybliżeniu bo czasami potrafił robić +/- do 0,5sek/24, włożyłem w rotomat dałem 950 obrotów i stale robi każdego dnia -1sek/24 podejrzewam ze to jest na pełnym naciągu, wiec jak najbardziej sprawny. Przy stoliku jak będziesz miał dostęp do karty certyfikatu master chronometer to też masz możliwość zalogować się na stronę Omegi i sprawdzić tych 8 parametrów z tego certyfikatu.
 5. ale czegoś nie rozumiem jego cena jest taka bo to egzemplarz który był na księżycu? Niby fajny ten Moon, ale jak miałem go na ręce to czegoś mi w nim brakowało z kolei MOONPHASE naprawdę fajny zegareczek
 6. kupowałem Omege we Wrocławiu, Jubitom będzie sprzedawał na pewno we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Krakowie o reszcie sklepów nic nie wiem.
 7. widać że na twoją rękę seemaster 300, choć ma 42mm to bezel optycznie pomniejsza ten zegarek lub Aqua Terra ale to musisz przymierzyć bo 41 mm może być ok ale nie koniecznie. Ogólnie jak tak słabo z rabatem w Noble Place to lepiej zajrzyj do Jubitom. tylko nie wiem gdzie mieszkasz. kupowałem zegarek w październiku, bez problemu dostałem 20%. Zapytałem czy przy drugim zakupie tez mógłby być rabat to powiedzieli ze na drugi zakup tez dostane 20% więc w Jubitom nie ma problemu.
 8. eee tam poczekam, może kiedyś wpadną na pomysł by w ceramice Aqua Terre zrobią
 9. no co ty kolego Omega będzie zawsze Omegą. Rado choć mam w kolekcji to jednak w porównaniu z Omegą słabo , wykonanie cyferblatu, nałożenie indeksów, wskazówki naprawdę niebo a ziemia. więc taką Aqua Terre w ceramice z chęcią bym przytulił zegarek na lata, wiecznie wyglądający jak nowy, mechanizm 8900 właściwie dopełnienie wszystkiego.
 10. Są różnice jakościowe po miedzy Planet Ocean mechanizmy jednak inne, w PO jednak uważam dwie beczki za bardzo duży plus, z pewnością wiecie o co mi chodzi, no jakościowo guma Diver 300 jest ogólnie słaba - szybko niszczy się. Brakuje mi tylko jednej pozycji w Omedze - Aqua Terry w ceramice i to w całości wraz z branzoletą. może kiedyś się pojawi.
 11. Najlepiej sprzedający się Diver Omegi mimo tego co się dzieje na rynku bardzo schodzi bo sam jak PO kupowałem to mi to powiedział z obsługi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.