Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

_emZi_

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. A mógłbyś napisać w jaki sposób to zrobiłeś? Mam to zadanie przed sobą i nie chcę robić tego metodą prób i błędów, rozginać czegoś niepotrzebnie itp. Dzięki! EDIT: Ok, łatwy temat. Wystarczy delikatnie odgiąć te wystające języczki od wewnętrznej strony bransolety (widoczne na fotkach trzy na stronę) i robi się szczelinka na wysunięcie ogniwa/ogniw. Potem po ponownym złączeniu bransolety języczki doginamy do pozycji pierwotnej i temat zakończony.
 2. _emZi_

  Unitra Warel

  Witam. Od dłuższego czasu jestem w posiadaniu Warelka, model 2005 (Hermaszewski). Leżał sobie bezpiecznie w kąciku ale teraz pomyślałem, żeby przygotować go sobie do okazyjnego noszenia. Dostał nowe baterie, dopasowałem u zegarmistrza nową uszczelkę dekielkową, wyregulowałem bransoletę i spolerowałem lekko szkiełko bo niestety nie było już znaczka Unitry. Mam jeszcze dwie kwestie do poruszenia nim go finalnie zamknę, dlatego też jest ten post. Pierwszy temat to czy dekielek od wewnątrz ma być goły, bez żadnej izolacji od modułu, a zwłaszcza od blaszki trzymającej baterie? A druga kwestia, to dokładność chodu. Mój egzemplarz spieszy się około 4,5 sekundy na dobę. Wiem że dokładność była fabrycznie dużo większa. I tu pytanko, czy ktoś z Was w tym modelu lub innym Warelku trymerem regulował chód? Przynosiło to efekty? Ewentualnie w którą stronę należałoby kręcić, żeby spowolnić chód. Pozdrawiam i dzięki z góry za wszelkie informacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.