Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

macentos

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i jest, długo wyczekany, ale w końcu mój - Citizen AT8020-54L Blue Angels. Prawie same plusy. Z minusów - wskazówka sekundy nie trafia idealnie w indeksy, cóż - trudno się mówi. Na zdjęciach wygląda na większy. W rzeczywistości nie jest aż taki jumbo - średnica mojego nadgarstka to 18 cm.
 2. Czołem, pozdrowienia od programisty spod Wrocławia na pracy zdalnej Widziałem, że kupiłeś Airmana - oby służył. Swoją drogą jeden z modeli Glycine jest na mojej whishliście
 3. @mario1971 Zapisałem się na listę oczekujących na Vratkę Retrosport. Czekam na jej premierę od zeszłego roku Moja aktualna lista pozycji do kolekcji, które chciałbym mieć (i które kiedyś zamierzam nabyć jeśli budżet pozwoli) obejmuje: * Bulova oparta o Accutron * zegarek w stylu Bauhaus (prawie na pewno Made in Germany, pytanie tylko który - zależy mi na szafirze, a tutaj niestety sobie już dużo liczą, przynajmniej jak dla mnie) * zegarek Open Heart (aktualnie mój faworyt to Glycine GL0121) * zegarek jednowskazówkowy (tutaj Retrosport się kwalifikuje) * Balticus Gwiezdny Pył - uwielbiam tarczę w tym zegarku * technozegarek, ale nie smartwatch - kwarc, radiowy, z EcoDriverm - byłem praktycznie zdecydowany na Citizena Promaster Blue Angels (AT8020-54L), ale ostatecznie wydaje mi się, że jest za duży... może jak uda mi się go przymierzyć gdzieś to zmienię zdanie Aktualnie posiadam: * Atlantic Seahunter * Casio F91W * Casio G-Shox * zegarek sportowy (Garmin) - używany faktycznie tylko do sportu, na codzień go nie noszę
 4. Cześć, Właśnie dołączyłem na forum. Dopiero raczkuję w świecie zegarków, ale w tym roku chciałbym by moja skromna kolekcja została rozbudowana o pierwszy zegarek z mechanizmem automatycznym (póki co same kwarce). Pozdrawiam wszystkich!
 5. Witam serdecznie, @QuadrifoglioVerde, chciałbym się dopisać do listy, Jestem zainteresowany modelem Retrosport.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.