Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szmiko

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatnio szukam zegarka raczej porządnego, typu Glycine 6 Combat, ale że nie mam zegarka na czarnej bransolecie spodobał mi się BISSET i kupiłem... wiem. Bisset BSFE12 (czarny) z niby ceramiczną bransoletą i kopertą. W cenie 360 zł raczej nie będę żałował.
 2. Jesteście coś w stanie powiedzieć o tym modelu: POLJOT AVIATOR DAY-NIGHT 3105.03/6975582 Szukam jakiegoś fajnego zza wschodniej granicy.
 3. Proszę o pomoc, zastanawiam się czy zegarek jest oryginalny. https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-orient-automatic-classic-sun-and-moon-phase-fet0p004w0-CID87-IDIO38L.html Za wszelkie uwagi bardzo dziękuję.
 4. Cześć wszystkim Forum czytam z doskoku od dawna, nie ma chyba drugiego takie miejsca w polskim necie Zawsze jest tu fajny klimacik. Zbieram się do zakupu zegarka z rynku wtórnego i chciałbym zminimalizować ryzyko wpadki. Proszę o pomoc, post w dziale: https://zegarkiclub.pl/forum/forum/143-podróbki-i-zapytania-o-autentyczność/ Dziękuję!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.